Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Almásy Aladár (1946): Szvinxet jó útra térítő asszony, 1988. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomt VII., Almásy Aladár autográf ajándékozási soraival. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 34×25 cm.
10072.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Almásy Aladár (1946-): A hitnyitás. Litográfia, papír, jelzett, számozott (10/24). 52x70 cm. Üvegezett fakeretben.
10073.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Almásy László (1926-): Budai vár. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (57/295), fakeretben, 19,5×14,5 cm
10074.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ámos Imre: Apokalipszis mappa, 10 db nyomat, papír, k.n. és é.n., (feltehetően Békéscsaba, Tevan, 1990 k.,). Karton mappában. 34,5x24 cm
10075.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Andaházi Kasnya Béla (1888-1981): Margit-szigeti részlet, 1919. Ceruza, papír, jelzett, Andaházi Kasnya Béla autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 33,5×25,5 cm / pencil on paper, signed, framed
10076.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Andrásy Róbert (?-?): Borpincék. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 69x36 cm
10078.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Andrásy Róbert (?-?): Bükkös patak. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 58x82 cm
10079.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Andrásy Róbert (?-?): Dömösi utca. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 69x36 cm
10080.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Andrásy Róbert (?-?): Maróti út. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 69x36 cm
10081.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Andrásy Róbert (?-?): Rám völgy. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 58x82 cm
10082.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Andrásy Róbert (?-?): Várudvar. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 69x36 cm
10083.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Andruskó Károly (1915-2008): Pecázó a stégen, 1959. Vegyes technika, farost. Jelezve balra lent. Fakeretben. 50x34,5 cm
10084.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft