Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3349741
10072
494
9500
Almásy Aladár (1946): Szvinxet jó útra térítő asszony, 1988. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomt VII., Almásy Aladár autográf ajándékozási soraival. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 34×25 cm. 3343946
10073
494
19000
Almásy Aladár (1946-): A hitnyitás. Litográfia, papír, jelzett, számozott (10/24). 52x70 cm. Üvegezett fakeretben. 3386077
10074
494
Almásy László (1926-): Budai vár. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (57/295), fakeretben, 19,5×14,5 cm 3386121
10075
494
Ámos Imre: Apokalipszis mappa, 10 db nyomat, papír, k.n. és é.n., (feltehetően Békéscsaba, Tevan, 1990 k.,). Karton mappában. 34,5x24 cm 3340688
10076
494
34000
Andaházi Kasnya Béla (1888-1981): Margit-szigeti részlet, 1919. Ceruza, papír, jelzett, Andaházi Kasnya Béla autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 33,5×25,5 cm / pencil on paper, signed, framed 3379707
10078
494
Andrásy Róbert (?-?): Borpincék. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 69x36 cm 3379704
10079
494
15000
Andrásy Róbert (?-?): Bükkös patak. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 58x82 cm 3379708
10080
494
Andrásy Róbert (?-?): Dömösi utca. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 69x36 cm 3379706
10081
494
Andrásy Róbert (?-?): Maróti út. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 69x36 cm 3379703
10082
494
15000
Andrásy Róbert (?-?): Rám völgy. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 58x82 cm 3379705
10083
494
Andrásy Róbert (?-?): Várudvar. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 69x36 cm 3364058
10084
494
Andruskó Károly (1915-2008): Pecázó a stégen, 1959. Vegyes technika, farost. Jelezve balra lent. Fakeretben. 50x34,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft