Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

D. Borbély Gizella (1920-1994) : Szekér. Pasztell, papír. jelzett 24x50 cm
10205.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

D. Borbély Gizella (1920-1994) : Önarckép 1953. pasztell, papír. jelzett 27x23 cm cm
10206.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

D. Borbély Gizella (1920-1994) :Szekér. pasztell, papír, jelzett 36x48 cm
10207.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Dalos Viktória (1971-): Színes kép, 1995. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 20x31 cm
10208.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Deák B. Ferenc (1938-2004): Álom paripával (szürrealista kép). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 75x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10209.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

Derkovits Gyula (1894-1934): 5 db grafika. Fametszet, papír, jelzés nélkül, poszthumusz nyomás, 8x9 cm körüli méretekben
10210.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dévényi Antal (1910-1989): Enteriőr ("Szoba virággal"), 1969. Vegyes technika, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a kiállítások jehyzékével. Üvegezett fakeretben. 39x29 cm
10211.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Divéky József (1887-1951): Mámor (női aktok). Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 19×13,5 cm
10212.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10

Dobos Lajos (1921-2012): Fekvő női akt, 1992. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33,5x49,5 cm.
10213.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Dobroszláv József (1932-2016): Sétálók a vízparton. Akvarell, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 30x44 cm
10214.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Donáth Gyula (1924-1984): 5 db Linómetszet, papír. kettő Jelzett. részben Próbanyomat jelzéssel. 50x34 cm
10215.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Doór Ferenc (1918-2015): Dombos út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29,5 cm
10216.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft