Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3258968
10205
494
D. Borbély Gizella (1920-1994) : Szekér. Pasztell, papír. jelzett 24x50 cm 3258977
10206
494
15000
D. Borbély Gizella (1920-1994) : Önarckép 1953. pasztell, papír. jelzett 27x23 cm cm 3258998
10207
494
D. Borbély Gizella (1920-1994) :Szekér. pasztell, papír, jelzett 36x48 cm 3307646
10208
494
3400
Dalos Viktória (1971-): Színes kép, 1995. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 20x31 cm 2971945
10209
494
42000
Deák B. Ferenc (1938-2004): Álom paripával (szürrealista kép). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 75x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3181533
10210
494
Derkovits Gyula (1894-1934): 5 db grafika. Fametszet, papír, jelzés nélkül, poszthumusz nyomás, 8x9 cm körüli méretekben 3312456
10211
494
Dévényi Antal (1910-1989): Enteriőr ("Szoba virággal"), 1969. Vegyes technika, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a kiállítások jehyzékével. Üvegezett fakeretben. 39x29 cm 3382417
10212
494
Divéky József (1887-1951): Mámor (női aktok). Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 19×13,5 cm 3385922
10213
494
15000
Dobos Lajos (1921-2012): Fekvő női akt, 1992. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33,5x49,5 cm. 3186930
10214
494
22000
Dobroszláv József (1932-2016): Sétálók a vízparton. Akvarell, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 30x44 cm 3315298
10215
494
14000
Donáth Gyula (1924-1984): 5 db Linómetszet, papír. kettő Jelzett. részben Próbanyomat jelzéssel. 50x34 cm 3040323
10216
494
Doór Ferenc (1918-2015): Dombos út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft