Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3312307
10493
494
2200
Madácsy (Madácsi) István (1965-): "Kis luxus", 2002. Toll, papír, jelzett a hátoldalán. 70x50 cm 3327043
10494
494
22000
Madácsy István (1965): Velum VII. szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalon. 70x70 cm Üvegezett keretben. Üveg törött 3327041
10495
494
30000
Madácsy István (1965): Velum VIII. szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalon. 70x70 cm Üvegezett keretben. 3136656
10496
494
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 47/50, szakadással, 50x39 cm 3383221
10497
494
4400
Magos Gyula (1932-1995): Női akt. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29x20,5 cm 3375707
10498
494
46000
Magyar József (1957-): Galilei pápaszeme. Akvarell, pasztell, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 75x105 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3375704
10499
494
46000
Magyar József (1957-): Jelenet női akttal. Akvarell, pasztell, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 103x73 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3363190
10500
494
4200
Magyar Krisztina (1968-): Vonaljáték, 1996. Linómetszet, papír, jelzett. Lap alján néhány apró folttal. 31x30 cm 3361434
10501
494
Magyar Mónika (1971-): Torzó V, 2001. Hidegtű, mezzotinto, anyagnyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA I/V. számozással. 58x30 cm 3345652
10502
494
3800
Makoldy Sándor (1890-1957): Herczeg Ferenc portréja, 1925-26. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm 3377465
10503
494
3800
Makoldy József (1890-1957): Szinnyei József (1857-1943) nyelvész, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagjának portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadással. 18x11 cm 3377463
10504
494
3800
Makoldy József (1890-1957): Sződy Szilárd (1878-1939) szobrász- és éremművész portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft