Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Madácsy (Madácsi) István (1965-): "Kis luxus", 2002. Toll, papír, jelzett a hátoldalán. 70x50 cm
10493.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Madácsy István (1965): Velum VII. szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalon. 70x70 cm Üvegezett keretben. Üveg törött
10494.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Madácsy István (1965): Velum VIII. szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalon. 70x70 cm Üvegezett keretben.
10495.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 47/50, szakadással, 50x39 cm
10496.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Magos Gyula (1932-1995): Női akt. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29x20,5 cm
10497.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Magyar József (1957-): Galilei pápaszeme. Akvarell, pasztell, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 75x105 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10498.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Magyar József (1957-): Jelenet női akttal. Akvarell, pasztell, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 103x73 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10499.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Magyar Krisztina (1968-): Vonaljáték, 1996. Linómetszet, papír, jelzett. Lap alján néhány apró folttal. 31x30 cm
10500.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Magyar Mónika (1971-): Torzó V, 2001. Hidegtű, mezzotinto, anyagnyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA I/V. számozással. 58x30 cm
10501.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Makoldy Sándor (1890-1957): Herczeg Ferenc portréja, 1925-26. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10502.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Makoldy József (1890-1957): Szinnyei József (1857-1943) nyelvész, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagjának portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadással. 18x11 cm
10503.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Makoldy József (1890-1957): Sződy Szilárd (1878-1939) szobrász- és éremművész portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x11,5 cm
10504.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft