Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3382773
10457
494
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Refugii, lakóház délkeletről", fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 8,5x16 cm 3382764
10458
494
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Refugii, zene szoba", fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 9x16 cm 3382759
10459
494
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): "Zeneszoba ablaka, Lapis Refugii", fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 10,5x7,5 cm 3382776
10460
494
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): A rózsaszirmos ember, fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 16x11 cm 3382783
10461
494
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): Enteriőr, fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 11x16 cm 3382786
10462
494
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): Fürdőszoba ablak, fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 11x16 cm 3382790
10463
494
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): Hall terve, fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 15,5x21,5 cm 3382755
10464
494
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): Illusztráció, fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, 16,5x12,5 cm 3382778
10465
494
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): Visszahív az ősz, fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 16x11 cm 3327060
10466
494
26000
Kulifay Tamás (1958-): Az angyal és a király titkai. Olaj, farost. Fa keretben. 70x50 cm 3180760
10467
494
Kutas Artúr (1907-1998): Plitvice, vízesés, 1972. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 34×45,5 cm. 3291681
10468
494
40000
Köbli Attila (1956-): Atyhai ősz. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 74×91 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft