Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Pleidell János (1915-2007): Máriaremetei templom főfalának mozaikterve. Kréta, papír, jelezve középen lent. 57,5x30 cm.
10601.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

10602.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Pleidell János (1915-2007): Oltárterv. Tempera, karton jelezve középen lent. 35,5x53 cm.
10603.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Pleidell János (1915-2007): Oltárterv. Tempera, papír, jelezve középen lent. 47,5x28 cm.
10604.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Plugor Sándor (1940-1999): grafikái, 1988. 15 db nyomat, papír, részben jelzett a nyomaton, Kiss Dénes költőnek DEDIKÁLT! OSZK kiadása. Kiadói kissé gyűrött papír mappában, mappa borítójának alján ázásnyommal. 24x16 cm
10605.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Pohárnok Zoltán (1905-1976): Portré (Önarckép?). Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle sérült, 24,5x18 cm
10606.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9

Póka György (1944-): Színes kép (cím nélkül). Monotípia, karton. Jelzett. Fakeretben. 19x21,5 cm.
10607.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10608.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Erdélyi téli táj. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 64x47 cm
10609.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Pólya Edith (1897-?): Piaci forgatag, olaj, vászon, jelzett, javított. Díszes fakeretben, 50×39,5 cm
10610.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): Bunkerben. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 70×50 cm
10611.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): Gépember. Olaj, karton, jelzett, 67,5x47,5 cm
10612.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft