Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3382978
10601
494
24000
Pleidell János (1915-2007): Máriaremetei templom főfalának mozaikterve. Kréta, papír, jelezve középen lent. 57,5x30 cm. 3382972
10602
494
Pleidell János (1915-2007): Oltárterv, Máriaremete. Kréta, papír, jelezve középen lent. Lapszéli vágással. 58x30 cm. 3382991
10603
494
Pleidell János (1915-2007): Oltárterv. Tempera, karton jelezve középen lent. 35,5x53 cm. 3382983
10604
494
Pleidell János (1915-2007): Oltárterv. Tempera, papír, jelezve középen lent. 47,5x28 cm. 3386140
10605
494
Plugor Sándor (1940-1999): grafikái, 1988. 15 db nyomat, papír, részben jelzett a nyomaton, Kiss Dénes költőnek DEDIKÁLT! OSZK kiadása. Kiadói kissé gyűrött papír mappában, mappa borítójának alján ázásnyommal. 24x16 cm 3385990
10606
494
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Portré (Önarckép?). Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle sérült, 24,5x18 cm 3380255
10607
494
Póka György (1944-): Színes kép (cím nélkül). Monotípia, karton. Jelzett. Fakeretben. 19x21,5 cm. 3214726
10608
494
Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 48x62 cm 3214755
10609
494
Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Erdélyi téli táj. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 64x47 cm 3309121
10610
494
24000
Pólya Edith (1897-?): Piaci forgatag, olaj, vászon, jelzett, javított. Díszes fakeretben, 50×39,5 cm 3344294
10611
494
3400
Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): Bunkerben. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 70×50 cm 3281575
10612
494
Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): Gépember. Olaj, karton, jelzett, 67,5x47,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft