Porcelán

Tételek száma: 442

Herendi Pheasant, Bird and Insect mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
11838.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11

11839.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11

Herendi Viktória mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11840.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Herendi miniatűr vándorlegény. Jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
11841.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kis kopással, h: 15 cm
11842.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

2 db porcelán: Herendi kacsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm + Petrezselyem mintás váza, jelzett, hibátlan 7 cm
11843.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

3 db Herendi Viktória mintás porcelán tálka és kis váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 6 cm
11844.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herendi fiú cicával. Jelzett, fehérmázas, hibátlan, m: 12,5 cm
11845.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm
11846.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Herendi Mya mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm
11847.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Herendi virágmintás tálka. Jelzett, kis kopással, d: 14,5 cm
11848.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Herendi Apponyi lila mintás ékszeres tálka. Jelzett, kis kopással, 12,5x8 cm
11849.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft