Porcelán Tételek száma: 442
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3212501
11838
473
Herendi Pheasant, Bird and Insect mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 3212500
11839
473
Herendi Pheasant, Bird and Insect mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 3212497
11840
473
Herendi Viktória mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3212493
11841
473
Herendi miniatűr vándorlegény. Jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm 3212483
11842
473
Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kis kopással, h: 15 cm 3204338
11843
473
2 db porcelán: Herendi kacsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm + Petrezselyem mintás váza, jelzett, hibátlan 7 cm 3204326
11844
473
3 db Herendi Viktória mintás porcelán tálka és kis váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 6 cm 3151310
11845
473
Herendi fiú cicával. Jelzett, fehérmázas, hibátlan, m: 12,5 cm 3202700
11846
473
Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm 3202849
11847
473
Herendi Mya mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm 3202866
11848
473
Herendi virágmintás tálka. Jelzett, kis kopással, d: 14,5 cm 3202847
11849
473
Herendi Apponyi lila mintás ékszeres tálka. Jelzett, kis kopással, 12,5x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft