Porcelán Tételek száma: 442
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3202923
11826
473
Herendi papagáj. Jelzett, hibátlan, m: 7 cm 3202862
11827
473
Herendi Viktória mintás leveskínáló tál, citrom fogóval, jelzett, a rózsákon és a fedél belsején sérüléssel, m: 22 cm 3202860
11828
473
Herendi 3 darab tárgy: tojás alakú bonbonier, litofán tányér d: 15,5 cm, táncestélyi meghívó szövegével dekorált tálka. 3202859
11829
473
Herendi virágmintás oroszlánkörmös váza. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm 3203571
11830
473
Herendi hecsedli mintás bonbonier, lepke fogóval. 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, 13,5x10,5 cm 3204353
11831
473
Herendi Indiai kosár mintás ékszeres tál, díszdobozban, jelzett, hibátlan, 12x9 cm 3204352
11832
473
Herendi Zowa mintás hamuzó, jelzett, kopással, 14x11 cm 3211190
11833
473
Herendi hattyú. Jelzett, hibátlan, dobozában, m: 6 cm 3211200
11834
473
Herendi 3 darab tárgy: 2. oszt. jelzéssel tálka és bonbonier, 1. oszt. ékszeres tálka, hibátlan. 3212526
11835
473
4400
Herendi Viktória mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 3212515
11836
473
Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3212507
11837
473
4200
Herendi Rothschild mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9x13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft