Porcelán

Tételek száma: 442

Herendi papagáj. Jelzett, hibátlan, m: 7 cm
11826.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herendi Viktória mintás leveskínáló tál, citrom fogóval, jelzett, a rózsákon és a fedél belsején sérüléssel, m: 22 cm
11827.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Herendi 3 darab tárgy: tojás alakú bonbonier, litofán tányér d: 15,5 cm, táncestélyi meghívó szövegével dekorált tálka.
11828.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Herendi virágmintás oroszlánkörmös váza. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11829.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herendi hecsedli mintás bonbonier, lepke fogóval. 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, 13,5x10,5 cm
11830.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herendi Indiai kosár mintás ékszeres tál, díszdobozban, jelzett, hibátlan, 12x9 cm
11831.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herendi Zowa mintás hamuzó, jelzett, kopással, 14x11 cm
11832.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Herendi hattyú. Jelzett, hibátlan, dobozában, m: 6 cm
11833.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Herendi 3 darab tárgy: 2. oszt. jelzéssel tálka és bonbonier, 1. oszt. ékszeres tálka, hibátlan.
11834.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Herendi Viktória mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
11835.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11836.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Herendi Rothschild mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9x13,5 cm
11837.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft