Porcelán

Tételek száma: 442

Hollóházi barokk zenész férfi figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
11898.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Hollóházi Riotil váza, antik jelenettel. Matricás, jelzett, kis lepattanással m: 19 cm
11899.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

14 darabos nagyrészt Hollóházi tétel, közte harmonikás, matyó lány, liba figurák, bonbonierek, tálkák, vázák.
11900.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dísztál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 24,5 cm
11901.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tégely, jelzett, m: 5,5 cm
11902.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Hollóházi apróvirág mintás 6 darab csésze alátéttel, jelzett, hibátlan.
11903.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Hollóházi szeder mintás 6 darabos szett: 2 darab csésze alátéttel, cukortartó, gyertyatartó, jelzett, hibátlan.
11904.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Hollóházi virágmintás 3 részes asztali szett, váza, bonbonier, levél alakú tálka. Jelzett, hibátlan.
11905.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Hollóházi Erika mintás 3 részes asztali szett, váza, bonbonier, levél alakú tálka. Jelzett, hibátlan.
11906.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Éneklő. Hollóházi barokk nő porcelán figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 23,5 cm
11907.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán váza. Jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
11908.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Hollóházi retro kávés készlet. Jelzett, fedőhiánnyal.
11909.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft