Porcelán Tételek száma: 442
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3212082
11898
473
7500
Hollóházi barokk zenész férfi figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm 3202906
11899
473
Hollóházi Riotil váza, antik jelenettel. Matricás, jelzett, kis lepattanással m: 19 cm 3202926
11900
473
14 darabos nagyrészt Hollóházi tétel, közte harmonikás, matyó lány, liba figurák, bonbonierek, tálkák, vázák. 3203578
11901
473
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dísztál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 24,5 cm 3204545
11902
473
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tégely, jelzett, m: 5,5 cm 3209819
11903
473
Hollóházi apróvirág mintás 6 darab csésze alátéttel, jelzett, hibátlan. 3209816
11904
473
Hollóházi szeder mintás 6 darabos szett: 2 darab csésze alátéttel, cukortartó, gyertyatartó, jelzett, hibátlan. 3209829
11905
473
Hollóházi virágmintás 3 részes asztali szett, váza, bonbonier, levél alakú tálka. Jelzett, hibátlan. 3209827
11906
473
Hollóházi Erika mintás 3 részes asztali szett, váza, bonbonier, levél alakú tálka. Jelzett, hibátlan. 3212085
11907
473
4400
Éneklő. Hollóházi barokk nő porcelán figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 23,5 cm 3205794
11908
473
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán váza. Jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm 3172037
11909
473
4400
Hollóházi retro kávés készlet. Jelzett, fedőhiánnyal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft