Porcelán

Tételek száma: 442

11910.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Hollóházi 5 darab csésze alátéttel ÉMÁSZ márkajelzéssel, jelzett, kopásokkal, d: 11 cm
11911.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hollóházi II. János Pált ábrázolós kis tálka, jelzett, hibátlan, d: 8 cm
11912.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Hollóházi németjuhász kutya. jelzett, kis kopással h: 20,5 cm
11913.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm
11914.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hollóházi virágmintás butella, jelzett, m: 22,5 cm
11915.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Hollóházi 4 darab tárgy: váza, bonbonier, tálkák, klf mintával, jelzett, hibátlan.
11916.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Hollóházi paprikát fűző nő. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
11917.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Hollóházi párnát kirázó lány. Jelzett, sérülésmentes, m:18,5 cm
11918.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Hollóházi varrónő népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11919.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Aquincum népviseletes férfi. Jelzett, m: 26 cm
11920.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Hollóházi + Aquincum akt figura, jelzett, m: 22-29 cm
11921.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft