Porcelán Tételek száma: 442
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3203774
11874
473
Zsolnay macskával labdázó kendős kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14,5 cm 3202930
11875
473
Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm, bársonybevonatú díszdobozban. 3209811
11876
473
Zsolnay virágmintás + pillangó mintás ékszeres tálkák, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 3209791
11877
473
Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 3209793
11878
473
4200
Zsolnay 2 darab búzavirág mintás váza, jelzett, m: 7-12 cm 3212536
11879
473
Zsolnay pillangó mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan (mázrepedéssel), 7,5x7,5 cm 2577332
11880
473
2db Zsolnay teáscsésze, matricás porcelán, kopott, jelzett, m:7cm, d:16cm 3213659
11881
473
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x12 cm 3173218
11882
473
3400
Zsolnay korsós lányka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 3203761
11883
473
Zsolnay kendős kislány. Jelzett, m: 7 cm 3204494
11884
473
Zsolnay stafír váza, jelzés nélkül, m: 18 cm 3204085
11885
473
cca 1920/30 Zsolnay 7 darabos aranyozott kékcsíkos porcelán tétel, jelzet, kopással. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft