Porcelán Tételek száma: 442
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3203587
11862
473
32000
Zsolnay figurális kínáló tál. Formaterv Kovács István Eozin mázas, Jelzett, hibátlan. d:20 cm 3213209
11863
473
22000
Zsolnay kisplasztika - eozin mázas rákos tál, jelzett, kis mázhibákkal, d: 16,5 cm 3097669
11864
473
Zsolnay eozin mázas szivar hamuzó. Savmaratott zöldes és élénk mézsárga eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, terv.: T. Surányi Anna, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 4,5 cm 3156670
11865
473
22000
Zsolnay kisplasztika - jegesmedve pár. Többszínű eozin mázakkal bevont öntött finomfajansz. Jelzett, egy mázkopással, fénylő kékes színdominanciával, 19x11,5 cm 3209910
11866
473
Feltehetően Zsolnay Porcelánmanufaktúra, Zsolnay Vilmos portréja - porcelánkép. Jelzés nélkül, matricás, 27,5x22 cm 3207539
11867
473
Zsolnay szalonnázó paraszt. Jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm 3169765
11868
473
15000
Zsolnay virág mintás áttört váza Kézzel festett, jelzett (Gadáné), hibátlan m: 10 cm, d: 11 cm 3209795
11869
473
Zsolnay porcelán búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3213211
11870
473
Zsolnay népi mintás kancsóváza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm 3203590
11871
473
5 db Zsolnay Balatonkenese HM üdülő leveses tányér. Matricás, jelzett ,kopásokkal d: 18 cm 3169771
11872
473
Zsolnay virág mintás váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 15 cm, 3202659
11873
473
Zsolnay? fazék. Mázas kerámia, jelzés nélkül, száján kis lepattanással m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft