Porcelán

Tételek száma: 442

Zsolnay figurális kínáló tál. Formaterv Kovács István Eozin mázas, Jelzett, hibátlan. d:20 cm
11862.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Zsolnay kisplasztika - eozin mázas rákos tál, jelzett, kis mázhibákkal, d: 16,5 cm
11863.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Zsolnay eozin mázas szivar hamuzó. Savmaratott zöldes és élénk mézsárga eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, terv.: T. Surányi Anna, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 4,5 cm
11864.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Zsolnay kisplasztika - jegesmedve pár. Többszínű eozin mázakkal bevont öntött finomfajansz. Jelzett, egy mázkopással, fénylő kékes színdominanciával, 19x11,5 cm
11865.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Feltehetően Zsolnay Porcelánmanufaktúra, Zsolnay Vilmos portréja - porcelánkép. Jelzés nélkül, matricás, 27,5x22 cm
11866.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Zsolnay szalonnázó paraszt. Jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm
11867.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Zsolnay virág mintás áttört váza Kézzel festett, jelzett (Gadáné), hibátlan m: 10 cm, d: 11 cm
11868.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Zsolnay porcelán búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11869.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Zsolnay népi mintás kancsóváza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11870.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

5 db Zsolnay Balatonkenese HM üdülő leveses tányér. Matricás, jelzett ,kopásokkal d: 18 cm
11871.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15

Zsolnay virág mintás váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 15 cm,
11872.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Zsolnay? fazék. Mázas kerámia, jelzés nélkül, száján kis lepattanással m: 12 cm
11873.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft