Porcelán

Tételek száma: 442

Herendi mézet cipelő medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
11814.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Herendi hattyú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 15x11 cm. Ritka!
11815.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Herendi 6 darab süteményes tányér, pereménél háncsnyomott és virágmintás díszítéssel, jelzett, minimális kopással, d: 16,5 cm
11816.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Herendi zöld Apponyi mintás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 10 cm
11817.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Herendi zöld Apponyi mintás csésze alátéttel. Jelzett, d: 11,5 cm
11818.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Herendi hógolyózó fiú. Terv.: Lőrincz István. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm
11819.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Herendi tőkés réce pár. Jelzett, kézzel festett, leírással, hibátlan, eredeti dobozában, 11x7 cm
11820.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Herendi Viktória mintás tálka, plasztikus sárkány figurával díszítve, jelzett, minimális kopással, 11x10 cm
11821.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

11822.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

11823.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Herendi virág mintás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 11 cm
11824.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Herendi Bouquet de Saxe mintás váza. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 22,5 cm
11825.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft