Porcelán Tételek száma: 442
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3202851
11814
473
Herendi mézet cipelő medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 3211173
11815
473
Herendi hattyú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 15x11 cm. Ritka! 3205787
11816
473
Herendi 6 darab süteményes tányér, pereménél háncsnyomott és virágmintás díszítéssel, jelzett, minimális kopással, d: 16,5 cm 3045340
11817
473
Herendi zöld Apponyi mintás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 10 cm 3181257
11818
473
Herendi zöld Apponyi mintás csésze alátéttel. Jelzett, d: 11,5 cm 3204363
11819
473
7500
Herendi hógolyózó fiú. Terv.: Lőrincz István. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm 3211189
11820
473
Herendi tőkés réce pár. Jelzett, kézzel festett, leírással, hibátlan, eredeti dobozában, 11x7 cm 3212490
11821
473
Herendi Viktória mintás tálka, plasztikus sárkány figurával díszítve, jelzett, minimális kopással, 11x10 cm 3181253
11822
473
Herendi zöld Apponyi mintás csésze alátéttel. Jelzett, d: 11,5 cm 3169880
11823
473
Herendi kínáló bogár- és virágmintákkal. Jelzett, kopott, 25x25 cm 3045342
11824
473
Herendi virág mintás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 11 cm 3150821
11825
473
Herendi Bouquet de Saxe mintás váza. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 22,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft