Porcelán Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3018695
12104
457
Bareuther trio készlet. aranyozott, jelzett, apró mázhibával 2988677
12105
457
Teás csésze. Virág mintás. Matricás, jelzett, hibátlan 2686625
12106
457
Szecessziós teáscsésze, mázrepedéssel, kopásnyomokkal, jelzés nélkül. 2779030
12107
457
Schirnding Bavaria német porcelán csésze és alj. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 10,5 - 15 cm 2686622
12108
457
4 darabos retro porcelán tétel, részben jelzett, váza, csésze, kopásnyomokkal, m: 6-20 cm 2887943
12109
457
Fajansz csiga, hibátlan, m: 6,5 cm 2887917
12110
457
Delft stílusú holland szerelmespár, hibátlan, m: 11 cm 2925342
12111
457
3800
Porcelán előételes kínáló tál készlet rattan tálcával d: 31 cm 2517099
12112
457
Metzler Orloff hausmaler festett porcelán hamutál, jelzett, erősen kopott, d: 9 cm 3022908
12113
457
Só/Cukor tartó, porcelán, jelzés nélkül Matricás, jelzett, kopott 8 cm 3022909
12114
457
Heubach váza matricás, jelzett, hibátlan m: 13 cm 3022915
12115
457
2 db porcleán madárka, jelzés nélkül 6-7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft