Porcelán Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3058705
12080
457
Japán panda pár só- és borsszóró pár, jelzett, kis kopással, m: 10 cm 3058712
12081
457
5 darabos porcelán tétel: Hollóházi hal, Drasche páva, német kakas, liba, kertészkedő. Kopással, m: 7-12 cm 3058358
12082
457
Sz. Berry Gabriella kézifestett tálka, kopással, d: 13,5 cm 3052203
12083
457
Plasztikus virágokkal díszített, irizáló porcelán váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással, m: 15 cm 2771984
12084
457
Alföldi porcelán korsó Eger látképével, jelzett, matricás, m: 17 cm 3053716
12085
457
4 darab klf, 24k arannyal díszített görög dísztárgy, jelzéssel, kis kopással, m: 16 cm alatt 3053718
12086
457
Antik kínai csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 11 cm, m: 5,5 cm 3053907
12087
457
Csontos tányér Kérem a csontokat felirattal. Jelzés nélkül, kopásokkal, kis tűzhibával, 17x11 cm 3053948
12088
457
Árnyképes porcelán falitál, ón keretezéssel, keret jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm 3054150
12089
457
1939, 1940, 2 darab holland falitányér, jelzett, hibátlan, d: 21 cm 3054162
12090
457
3800
3 darab skandináv karácsonyi tányér, 1971-1980, jelzett, hibátlan, d: 15-21 cm 3055154
12091
457
Pirkenhammer kínáló tál. Matricás, jelzett, hibátlan 17x26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft