Porcelán Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2927551
12165
457
2 db porcelán figura: Aquincum kutya + Drasche sirály Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6, 16 cm 2585481
12166
457
Aquincum Hévízi emlék tálka, matricás porcelán, jelzett, kopott, m:5,5cm 2585471
12167
457
2200
Régi tejkiöntő, matricás fajansz, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, m:10cm 2585480
12168
457
Ír porcelán váza, jelzett, kopott, 10 cm 2203169
12169
457
Ens virágos kosárka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 7,5x6,5 cm 2894237
12170
457
Kislány virággal, porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15,5 cm 2894156
12171
457
Zsák alakú porcelán váza, tájkép mintával, szignózott, jelzés nélkül, kopással, m: 23,5 cm 2894163
12172
457
Iszákos szegény férfi figura, mázazatlan porcelán, jelzett, hibátlan, m 16,5 cm 3036405
12173
457
2200
4 darab címermintás porcelán tárgy, közte Hollóházi, kopással, m: 18 cm alatt 2894027
12174
457
Porcelán nő virággal figura, jelzés nélkül, mázatlan porcelán, kis kopással, m: 25,5 cm 3010715
12175
457
Wallendorf virágmintás váza, mélyvörös fonton aranykontúrozott virág mintával, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 3010713
12176
457
Wallendorf sárkánymintás váza, mélyvörös fonton aranykontúrozott sárkány mintával, jelzett, minimális kopással, m: 17,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft