Porcelán Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2982879
12153
457
Retro német váza, virágmotívummal díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 24,5 cm 2787378
12154
457
Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm 2966040
12155
457
Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Beim Abendgebet". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm 2743625
12156
457
Retró Alföldi bonbonier, kopásokkal kis mázrepedéssel, jelzett, d: 12 cm 2966065
12157
457
Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Das Kartenhaus". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm 2966063
12158
457
Hutschenreuther porcelán fali dísztányér, Benjamin Vautier - "In der Kirche" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm 2936886
12159
457
3 db porcelán kínáló. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 9-15 cm 3035614
12160
457
Antik csehszlovák mokkás készlet, hiányos, kopással. 3038726
12161
457
Aquincum kékvirág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 3031906
12162
457
2 db porcelán szószós kiöntő, jelzés nélkül, egyik alátét tányérral 20,27 cm 2943421
12163
457
Drasche páva kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm 2927549
12164
457
Gránit vörös tálca. Jelzett, alul apró lepattanással 29x12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft