Porcelán Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3032494
12189
457
cca 1860 Máz alatti kobaltkék festéssel tányér, jelzés nélkül, kopással, d: 23,5 cm 3032489
12190
457
cca 1860 Máz alatti kobaltkék festéssel tányér, jelzés nélkül, kopással, d: 23,5 cm 3040745
12191
457
Kína, XX. sz., kakas mintás szakés csésze, jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm 3034337
12192
457
Royal Dux három gólya figura. Jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 3018693
12193
457
6 db Hollóházi porcelán desszertes tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással 3062032
12194
457
Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3016805
12195
457
Wallendorf virágmintás kínáló, jelzett, matricás, kopással, d: 12,4 cm 2994097
12196
457
Kézzel festett porcelán asztali lámpa. Német, régi szövetes vezetékkel, nincs kipróbálva 16 cm 2793084
12197
457
Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm 2925373
12198
457
2 db Ibolya mintás porcelán kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm, 29 cm 2585476
12199
457
3200
Aquincum gomba formájú sószóró, matricás porcelán, jelzett, kopott, m:6cm 2980869
12200
457
Pipázó fiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, kopásnyommal, m: 12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft