Porcelán

Tételek száma: 527

Antik porcelán patikai mozsár törővel, kopással, m: 15,5 cm, törő h: 23 cm
12020.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

2 db porcelán hattyús és libás kaspó, kínáló m: 17,23 cm sz:, 23,26 cm
12021.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12022.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Art Deco levesestál, kék arany, 6 db, kopásokkal, jelzés nélkül, kopásnyomokkal. d: 25 cm
12023.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Schlagenwald süteményes tányér, 6 db, kopásokkal, jelzett, kopásnyomokkal. d: 18,5cm
12024.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Alt Schönwald Bavaria hiányos mokkás készlet, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal
12025.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Porcelán fali dísz, fa keretben 13x28 cm
12026.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12027.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Kobaltkék porcelán urna váza udvarlási jelenettel, fedéllel. Matricás, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 34 cm
12028.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

12029.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Figurális porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm
12030.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12031.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft