Porcelán Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2580700
12032
457
3200
Bareuther porcelán tál. Matricás, jelzett, apró karcokkal. 30 cm 2792733
12033
457
3200
2 db kínai teás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 16 cm 2986244
12034
457
cca 1926-1953 Wallendorf (Schaubach-Kunst) aranyrelief sárkánymintás váza, minimális kopottsággal, jelzéssel, m: 20 cm 2852378
12035
457
Régi porcelán pecsenyés tál, jelzés nélkül, kopásokkal, 37x23 cm 2987444
12036
457
Antik fehér porcelán vadászkorsó, az oldalán lévő kartusába vadászjelenet ragasztható, jelzés nélkül, hibátlan, m:22 cm 2941477
12037
457
Sarreguemines francia rákszínű csigatál készlet. Jelzéssel, mázas fajansz, kis kopással, d: 23,5 cm 3022306
12038
457
Bohemia art deco porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 17 cm,, 3021268
12039
457
Kínai fo kutya mázas porcelán szobor, Jelzett, javított farok / Chinese Pho dog restored 26 cm 2966438
12040
457
cca 1900 Antik kínai váza pár, jelzéssel, egyik ragasztott és szájánál hajszálrepedt. M: 16,5 cm 2963722
12041
457
3200
Colditz retro porcelán mokkás készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan 2768962
12042
457
3200
Gránit pingvines tányér, jelzett, kis kopással, g: 21,5 cm 2999419
12043
457
Antik komatál, fodros peremmel, matricás, kopott, d: 27,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft