Porcelán

Tételek száma: 527

Karlsbad csontos tál., Matricás jelzett, kis kopással 19 cm
12116.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12117.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Lippelsdorf őz. Jelzéssel, hibátlan, h: 17 cm
12118.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Kőbányai porcelán mézevő maci Jelzett, hibátlan. 17 cm
12119.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

3 retro porcelán tálka, Aquincum, japán, Cottier Fréres, egyik repedéssel, d: 8-10 cm
12120.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12121.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Wallendorf virágos váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m:25 cm
12122.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Régi prcelán ragus tál, fedő nélkül, matricás porcelán, kopott, d: 26 cm
12123.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Epiag Dallwitzer Fabrik matricás porcelán, húsos tál, kopott, 39,5x25,5cm
12124.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Hutschenreuther porcelán fali dísztányér, Benjamin Vautier - "In der Klosterschule" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
12125.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kaiser porcelán fali dísztányér, Benjamin Vautier - "Das Dankgebet" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
12126.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Die Puppenreparatur". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
12127.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft