Porcelán Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3022296
12116
457
Karlsbad csontos tál., Matricás jelzett, kis kopással 19 cm 2389476
12117
457
Virágos mini ékszeres dobozka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 9x7,5 cm 2999900
12118
457
Lippelsdorf őz. Jelzéssel, hibátlan, h: 17 cm 2777072
12119
457
2200
Kőbányai porcelán mézevő maci Jelzett, hibátlan. 17 cm 2942660
12120
457
3 retro porcelán tálka, Aquincum, japán, Cottier Fréres, egyik repedéssel, d: 8-10 cm 2647687
12121
457
Aquincum bonbonier, Szeged, porcelán, kopásnyomokkal, belsejében tűzrepedés, jelzett. D: 10 cm 2657509
12122
457
Wallendorf virágos váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m:25 cm 2657508
12123
457
Régi prcelán ragus tál, fedő nélkül, matricás porcelán, kopott, d: 26 cm 2657547
12124
457
Epiag Dallwitzer Fabrik matricás porcelán, húsos tál, kopott, 39,5x25,5cm 2966062
12125
457
Hutschenreuther porcelán fali dísztányér, Benjamin Vautier - "In der Klosterschule" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm 2966060
12126
457
Kaiser porcelán fali dísztányér, Benjamin Vautier - "Das Dankgebet" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm 2966048
12127
457
Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Die Puppenreparatur". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft