Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 271
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2132764
30973
376
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1928. "DR. DRÉHR IMRE SZÖVETSÉGI SERLEG" jelzett Ag labdarúgó sport díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (35mm/0.800/18,05g) T:2- 2131574
30974
376
Numizmatika
1928. "KANSZ - B. VASUTAS - SPORT - CLUB / 100. JÁTÉKÁNAK EMLÉKÉRE 1928.II.26." kétoldalas, jelzetlen Ag, labdarúgó sport emlékplakett (64,01g/40x60mm) T:2 2077182
30975
376
Numizmatika
1929. "Duna Sport Club 1929 - Sporttal a hazáért" zománcozott, ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva "1949. FÉRFIPÁROS HOSSZÚTÁVÚ EVEZŐS BAJNOKA" (60mm) T:2 kopott ezüstözés 2131761
30976
376
3200
Numizmatika
1929. "MOVE Labdarúgó Szövetség / II. oszt. bajnok 1928/29." fülezett, ezüstözött Br díjérem (37mm) T:2- 2154395
30977
376
Numizmatika
1929. Sport díjplakett, második helyezett számára "M.L.T.C. (Mátyásföldi Lawn Tennis Club)" egyoldalas, gravírozott Br plakett (51x31mm) T:2 patina 2165811
30978
376
Numizmatika
1929-1935. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) Ózdi Vasgyári Testgyakorlók Köre 1909 / II. díj" ezüstözött Br labdarúgó díjérem T:2- 2132857
30979
376
Numizmatika
1930. "Dunántúli Atlétikai Club" Br emlékplakett, zománcozott DAC címerrel, "PÁLYAVERSENY 1930.V.29." (36x52mm) T:2- 2131750
30980
376
3400
Numizmatika
1930. "K.S.E. 50-ik mérkőzése alkalmával 1930." Br emlékplakett (60x40mm) T:2 2131572
30981
376
3400
Numizmatika
1930. "KTK (Kiskunfélegyházi TK)" ezüstözött Br, labdarúgó sport emlékplakett, hátoldalon "Halapy Sándor eredményes titkári működéséért" gravírozással (37x54mm) T:2 2142603
30982
376
Numizmatika
1930. "M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930" kétoldalas Br katonai sport plakett. Szign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) T:1-,2 patina / Hungary 1930. "M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930 (1st Hungarian Royal Infantry Regiment's Student Company / Parade Gymnastics 1930)" double-sided military sports Br commemorative plaque. Sign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) C:AU,XF patina 2131825
30983
376
Numizmatika
1930. "Nyomdász Bajnokság 1930 / I." jelzett Ag díjérem, füllel, "HP" beütéssel (33x35mm/13.49g) T:1-,2 2215603
30984
376
Numizmatika
1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége Milánó 1930. IV./21" jelzett Ag lemezplakett márványtalpon (64x99x19mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft