Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 271

1928. "DR. DRÉHR IMRE SZÖVETSÉGI SERLEG" jelzett Ag labdarúgó sport díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (35mm/0.800/18,05g) T:2-
30973.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1928. "KANSZ - B. VASUTAS - SPORT - CLUB / 100. JÁTÉKÁNAK EMLÉKÉRE 1928.II.26." kétoldalas, jelzetlen Ag, labdarúgó sport emlékplakett (64,01g/40x60mm) T:2
30974.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1929. "Duna Sport Club 1929 - Sporttal a hazáért" zománcozott, ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva "1949. FÉRFIPÁROS HOSSZÚTÁVÚ EVEZŐS BAJNOKA" (60mm) T:2 kopott ezüstözés
30975.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1929. "MOVE Labdarúgó Szövetség / II. oszt. bajnok 1928/29." fülezett, ezüstözött Br díjérem (37mm) T:2-
30976.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1929. Sport díjplakett, második helyezett számára "M.L.T.C. (Mátyásföldi Lawn Tennis Club)" egyoldalas, gravírozott Br plakett (51x31mm) T:2 patina
30977.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1929-1935. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) Ózdi Vasgyári Testgyakorlók Köre 1909 / II. díj" ezüstözött Br labdarúgó díjérem T:2-
30978.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1930. "Dunántúli Atlétikai Club" Br emlékplakett, zománcozott DAC címerrel, "PÁLYAVERSENY 1930.V.29." (36x52mm) T:2-
30979.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1930. "K.S.E. 50-ik mérkőzése alkalmával 1930." Br emlékplakett (60x40mm) T:2
30980.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1930. "KTK (Kiskunfélegyházi TK)" ezüstözött Br, labdarúgó sport emlékplakett, hátoldalon "Halapy Sándor eredményes titkári működéséért" gravírozással (37x54mm) T:2
30981.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

30982.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1930. "Nyomdász Bajnokság 1930 / I." jelzett Ag díjérem, füllel, "HP" beütéssel (33x35mm/13.49g) T:1-,2
30983.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

30984.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft