Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 271
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2152291
30901
376
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2- 2165107
30902
376
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött, peremen jelzett Br érem (40mm) T:2 2055555
30903
376
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "Holfeld Henrik, a BBTE örökös m. elnöke emlékének 1932 / B.B.T.E. Bridzs-csapatverseny 1933. I. díj" aranyozott Br díjplakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti klubjelvényes tokban (63x42mm) T:1- 2165358
30904
376
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Br díjérem, hátoldalon gravírozva "VI. O.R.T. Céllövő v. 1934. VII." (36,5mm) T:1-,2 patina 2191043
30905
376
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes / XIV. O. Ten. V. Egyes III." Br díjérem "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (51mm) T:2 2208646
30906
376
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Bajnok II. hely Leventeverseny 1936." ezüstözött Br díjérem füllel (31mm) T:2 kopott ezüstözés 2165978
30907
376
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Bajnok III. hely Leventeverseny 1936." Br díjérem füllel (40mm) T:2 2155862
30908
376
Numizmatika
Berán Nándor (1889-1965.) 1935. "TATA-TÓVÁROS K.A.C. (Kispesti Athlétikai Club) CSILLAGTÚRA 1935." Br díjplakett, hátoldalán gyártói jelzés "BUDAPEST, DÖBRENTEI U. 2." (39x73mm) T:2 patina 2063554
30909
376
7500
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1938. "Magyar Sí Szövetség 1913-1938" Br plakett, hátlapon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (79x63mm) T:1-,2 2153753
30910
376
6500
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1937 "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Ag sport emlékérem, hátoldalon gravírozva "XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1937 FÉRFI PÁROS" valamint "BERÁN N BPEST" gyártói jelzés és "BN" beütős jelzés (49,82g/51mm) T:1-,2 patina 2208876
30911
376
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) ~1930-1940. "Ferencz Városi Torna Club" ezüstözött Br díjérem (40mm) + "Magyar Úszó Egyesület 1893 / 50 év a sport szolgálatlában 1893-1943" ezüstözött Br emlékérem (33x33mm) T:2 2154138
30912
376
7500
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1941. "MAGYAR SÍ SZÖVETSÉG 1913-1938 / M. S. Sz. I. FÉNYKÉP KIÁLLITÁSA EMLÉKEZETÉRE 1941" Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (49x40mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft