https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 271

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Madarassy Walter (1909-1994) 1939. "Pesti Hazai első Takarékpénztár Egyesület Tisztviselőinek Sportegyesülete" öntött Br díjérem, hátoldalon gravírozva "Teke 1939" (50x69mm) T:2
1
30937.

Madarassy Walter (1909-1994) 1939. "Pesti Hazai első Takarékpénztár Egyesület Tisztviselőinek Sportegyesülete" öntött Br díjérem, hátoldalon gravírozva "Teke 1939" (50x69mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Nemes György (1885-1958) / Manno Miltiadesz (1879-1935) / Ludvig Bp. 1931. "Nemzeti Sport Díja" Br sport plakett, fa talpra rögzítve, "Tehetségkutató Verseny 1931. június" gravírozással (plakett 68x80mm) T:1-
1
30938.

Nemes György (1885-1958) / Manno Miltiadesz (1879-1935) / Ludvig Bp. 1931. "Nemzeti Sport Díja" Br sport plakett, fa talpra rögzítve, "Tehetségkutató Verseny 1931. június" gravírozással (plakett 68x80mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1925. "Ments meg Uram a magyarok nyilaitól / Budapesti Polgári Lövész Egyesület - Emlékül az 1932. évi országos céllövőbajnokságokban elért nagy eredményekért csapatkapitányunknak" ezüstözött Br emlékérem (79mm) T:2,2- Hungary 1925. "Lord, save us from the arrows of the Hungarians / Civilian Rifle Association of Budapest - To our team captain for the great achievements of the National Target Shooting Championships in 1932" silvered Br medallion. Sign.: József Reményi (79mm) C:XF,VF HP 4387.
1
30939.

Reményi József (1887-1977) 1925. "Ments meg Uram a magyarok nyilaitól / Budapesti Polgári Lövész Egyesület - Emlékül az 1932. évi országos céllövőbajnokságokban elért nagy eredményekért csapatkapitányunknak" ezüstözött Br emlékérem (79mm) T:2,2- Hungary 1925. "Lord, save us from the arrows of the Hungarians / Civilian Rifle Association of Budapest - To our team captain for the great achievements of the National Target Shooting Championships in 1932" silvered Br medallion. Sign.: József Reményi (79mm) C:XF,VF HP 4387.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1930. "Királyi Magyar Automobil-Club" aranyozott Br sport emlékplakett, elő- és hátlapon gravírozva "KMAC Kilométerverseny 1930 IX. 19. / Repülőstartos Kilométer 175 Kcm" (65x75mm) T:1-
1
30940.

Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1930. "Királyi Magyar Automobil-Club" aranyozott Br sport emlékplakett, elő- és hátlapon gravírozva "KMAC Kilométerverseny 1930 IX. 19. / Repülőstartos Kilométer 175 Kcm" (65x75mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szitányi Gábor (1884-1970) 19?9. "Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség - Szebb jövőt adjon Isten!" Br levente témájú plakett (157x196mm) márványtalpon (186x230mm) T:2
1
30941.

Szitányi Gábor (1884-1970) 19?9. "Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség - Szebb jövőt adjon Isten!" Br levente témájú plakett (157x196mm) márványtalpon (186x230mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. Ezüstözött Br atlétikai sport díjérem mellszalag nélkül, "SÚLYDOBÁS I. DÍJ / GYULA 1928. V / 27" gravírozással (46mm) T:1-
1
30942.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. Ezüstözött Br atlétikai sport díjérem mellszalag nélkül, "SÚLYDOBÁS I. DÍJ / GYULA 1928. V / 27" gravírozással (46mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas Br motorsport emlékplakett (97x61mm) T:1-,2 patina
1
30943.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas Br motorsport emlékplakett (97x61mm) T:1-,2 patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Takács Erzsébet (1928-1999.) 1954. "MÁVAG TEREPVERSENY I." Br díjplakett (84x110mm) lakkozott fa táblán (150x122mm) T:2
1
30944.

Takács Erzsébet (1928-1999.) 1954. "MÁVAG TEREPVERSENY I." Br díjplakett (84x110mm) lakkozott fa táblán (150x122mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Törzsök Károly (1906-1964) 1948. "PETŐFI ÉREM / A SPORTOLÓ NEMZETÉT SZOLGÁLJA" Br emlékérem (41x41mm) T:1-
1
30945.

Törzsök Károly (1906-1964) 1948. "PETŐFI ÉREM / A SPORTOLÓ NEMZETÉT SZOLGÁLJA" Br emlékérem (41x41mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Törzsök Károly (1906-1964) 1946. "PETŐFI ÉREM / A SPORTOLÓ NEMZETÉT SZOLGÁLJA" Br emlékérem (41x41mm) T:2,2-
1
30946.

Törzsök Károly (1906-1964) 1946. "PETŐFI ÉREM / A SPORTOLÓ NEMZETÉT SZOLGÁLJA" Br emlékérem (41x41mm) T:2,2-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Turáni Kovács Imre (1910-1975) / K. Hawel Pál 1942. "MOVE (Magyar Véderő Egylet) MÁV (Magyar Államvasutak) Sportviadal / Budapest 1941. VIII. 31." Br díjplakett (70x50mm) T:2
1
30947.

Turáni Kovács Imre (1910-1975) / K. Hawel Pál 1942. "MOVE (Magyar Véderő Egylet) MÁV (Magyar Államvasutak) Sportviadal / Budapest 1941. VIII. 31." Br díjplakett (70x50mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ugray György (1908-1971) DN "O.K.H.-T.S.E." Br plakett (35x62,5mm) T:2
1
30948.

Ugray György (1908-1971) DN "O.K.H.-T.S.E." Br plakett (35x62,5mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz