Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 271
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2145805
30949
376
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Zombori Kiss István (1902-1953) 1940. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912 / Nyolcas II. 1940" Br díjérem (50,5x50,5mm) T:1- 2154416
30950
376
Numizmatika
Zombori Kiss István (1902-1953) 1940. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912 / Nyolcas II. 1940" Br díjérem (50,5x50,5mm) T:1- 2168471
30951
376
Numizmatika
~1900. "Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület" aranyozott Br sport emlékérem (40mm) T:1- 2168469
30952
376
Numizmatika
~1900. "Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület" ezüstpatinázott Br sport emlékérem (40mm) T:1- 2132189
30953
376
Numizmatika
1904. "A CSILLAGHEGYI FOOTBALL CLUB VERSENYDÍJA" jelzett Ag díjérem (38mm/0.800/16,15g) T:2 2212337
30954
376
4400
Numizmatika
~1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj / Bátorság Buzgalom Barátság" jelzett Ag díjérem Scheid G. A. ezüstárú és fémgyár gyártói jelzésével (27,31g/0.800/40mm) T:2 patina, fülhiány 2211385
30955
376
Numizmatika
~1910-1920. "Debreceni Torna Egylet 1867" ezüstözött fém díjérem, eredeti "ENGEL LÁSZLÓ EZELŐTT LOTKOVITS ARTHUR ÉS TSA ÉKSZERÉSZ DEBRECEN PIAC UCCA 52" jelzésű gyártói tokban (34mm) T:2,2- 2145773
30956
376
Numizmatika
~1910-1920. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság, buzgalom, barátság" Br sportérem (34mm) + 1921. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége / P.M.K.B. T.E. 1930.I.28." Br díjérem (37mm) T:2 kis ph. 2131944
30957
376
Numizmatika
1911. "P.A.C. 1911 XI. 10." fülezett ezüstözött Br labdarúgó sportérem (40x30mm) T:2- 2131696
30958
376
Numizmatika
1913. "HFC - SFC győztesének 1913. X/12." jelzett Ag labdarúgó sportérem füllel, "S.G.A." gyártói jelzéssel (40x40mm/0.800/21.59g) T:2- 2154941
30959
376
Numizmatika
~1920. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Br díjérem (39x43mm) és "Furtkovits lövész díj I" ezüstözött Br lemezplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x15mm) fehér márványtalapzathoz erősítve eredeti, sérült dobozában (101x65x19mm) T:2,2- 2165754
30960
376
Numizmatika
~1920. "M. Kir. Bpesti Kat. Körlet Parság sportverseny érme - Alapíttatott: 1920. - Körletparnok: Dáni Béla altbngy. - Körlet vk.főnök: Rzehák J. vkt. ezrds. - Sportosztályvezető: Wróblevszky E. vkt. őrngy." egyoldalas Br díjérem füllel (46x29mm) T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft