Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 271

Erdey Dezső (1902-1957) 1939. "Budapest Székesfőváros Községi Takarék - Pénztártisztviselőinek Sportegyesülete" jelzett Ag sport emlékplakett, előlapon "BN" beütővel, hátlapon gravírozva "Jubliáris Házi Lövészverseny Egyéni összetett I. Díj" "Berán N Bpest" gyártói jelzéssel (68,18g/0.900/76x50mm) T:1-
30925.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Ag és fém emlékérem pár (16,20g/0.925/32mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30926.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves" aranyozott Br érem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves gilded Br medal, "LUDVIG BUDAPEST" makers mark on the edge (61mm) T:XF
30927.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Gácsik Lajos (1905-1981) / Boczán Gyula 1941. "Nemzetközi Sporthét a Balatonon 1935-1941 / A VII-ik balatoni Sporthét emlékére" Br plakett, az 1935-ös évszámhoz utólag gravírozták hozzá az 1941-es évszámot (49x69mm) T:2
30928.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Gács Lajos (1905-1981) DN "Kozma Endre Emlékverseny / KMAC (Kiráyi Magyar Automobil Club)" Br emlékérem (39mm) T:2 Hungary ND "Endre Kozma Memorial Competiton / KMAC (Royal Hungarian Automobile Club)" Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Gács (39mm) C:XF
30929.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Hajós Géza 1944. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / III. 1944." Zn emlékérem (49mm) T:2-
30930.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Holló Barnabás (1865-1917) 1931. "Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás" Br emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátlapon "TIHANY FÜRED 1931" gravírozással (68x49mm) T:2
30931.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet" egyoldalas, ezüstözött Br sportplakett, "Siófok 1941. VI. 11-15" gravírozással (51x61mm) T:2,2-  Hungary 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet (National Hungarian Pidgeon Shooting Club)" one-sided, silvered Br plaque, with "Siófok 1941. VI. 11-15" engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61mm) C:XF,VF HP.: 4929.
30932.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

30933.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Lapis András (1942-) 2003. "6:3 Magyarország-Anglia" - Az évszázad mérkőzésének 50. évfordulójára készült aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina
30934.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

30935.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" peremén jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva "Céllövészet 1940. I." (59,43g/0.987/50mm) T:1-,2
30936.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft