Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 271
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2117097
30925
376
14000
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Erdey Dezső (1902-1957) 1939. "Budapest Székesfőváros Községi Takarék - Pénztártisztviselőinek Sportegyesülete" jelzett Ag sport emlékplakett, előlapon "BN" beütővel, hátlapon gravírozva "Jubliáris Házi Lövészverseny Egyéni összetett I. Díj" "Berán N Bpest" gyártói jelzéssel (68,18g/0.900/76x50mm) T:1- 2181765
30926
376
Numizmatika
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Ag és fém emlékérem pár (16,20g/0.925/32mm) T:1 (eredetileg PP) patina 2154347
30927
376
Numizmatika
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves" aranyozott Br érem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves gilded Br medal, "LUDVIG BUDAPEST" makers mark on the edge (61mm) T:XF 2165310
30928
376
5500
Numizmatika
Gácsik Lajos (1905-1981) / Boczán Gyula 1941. "Nemzetközi Sporthét a Balatonon 1935-1941 / A VII-ik balatoni Sporthét emlékére" Br plakett, az 1935-ös évszámhoz utólag gravírozták hozzá az 1941-es évszámot (49x69mm) T:2 2131965
30929
376
Numizmatika
Gács Lajos (1905-1981) DN "Kozma Endre Emlékverseny / KMAC (Kiráyi Magyar Automobil Club)" Br emlékérem (39mm) T:2 Hungary ND "Endre Kozma Memorial Competiton / KMAC (Royal Hungarian Automobile Club)" Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Gács (39mm) C:XF 2165973
30930
376
Numizmatika
Hajós Géza 1944. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / III. 1944." Zn emlékérem (49mm) T:2- 2063496
30931
376
Numizmatika
Holló Barnabás (1865-1917) 1931. "Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás" Br emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátlapon "TIHANY FÜRED 1931" gravírozással (68x49mm) T:2 2165199
30932
376
Numizmatika
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet" egyoldalas, ezüstözött Br sportplakett, "Siófok 1941. VI. 11-15" gravírozással (51x61mm) T:2,2- Hungary 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet (National Hungarian Pidgeon Shooting Club)" one-sided, silvered Br plaque, with "Siófok 1941. VI. 11-15" engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61mm) C:XF,VF HP.: 4929. 2142892
30933
376
6500
Numizmatika
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet" egyoldalas Br sport plakett, "ŐSZI MEETING 1934" gravírozással (83,90g/52x62mm) T:2,2- ph., karc / Hungary 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet (Hungarian National Pigeon Shooting Club)" one-sided Br plaque, with "ŐSZI MEETING 1934 (Autumn Meeting 1934)" engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61,5mm) C:XF,VF edge error, scratch HP.: 4929. 2212485
30934
376
Numizmatika
Lapis András (1942-) 2003. "6:3 Magyarország-Anglia" - Az évszázad mérkőzésének 50. évfordulójára készült aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina 2116649
30935
376
Numizmatika
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva "Úszóverseny 1941. I." (50mm) T:1-,2 2165233
30936
376
Numizmatika
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" peremén jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva "Céllövészet 1940. I." (59,43g/0.987/50mm) T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft