Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 271

30997.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1931. "Az érdem jeléül - Dorog Céllövő Bajnoka" jelzett Ag díjplakett, "S.G.A. (Scheid G. A. ezüstárú és fémgyár)" jelzéssel (44,57g/57x37mm) T:2 ph.
30998.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

30999.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1931. "D.S.C. síverseny 1931.II.8. I." ezüstözött Br díjplakett (46x72mm) T:2,2-
31000.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1931. Íjászt ábrázoló céllövő aranyozott fém díjérem, "Huguenin" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, "ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23" jelzésű tokban (50mm) T:1-
31001.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1931. "MOVE L.L. (labdarúgó liga) 1930-31 ÉVI SZÖV. DIJ I CSOP II.HELY" fülezett Br díjérem (30mm) T:2-
31002.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1932. "A művészet és a sport nagy barátjának - Kalocsa - 1932. nov. 12. - K.F.C. (Kalocsai Football Club) - Sch. T. - Beleznay asszonyok" ezüstözött Br plakett (134x101mm) bársonyborítású tartóra erősítve (187x156mm) T:2,2-
31003.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1932. A Duna Sport Club evezős, egyoldalas Br sport emlékplakettje, hátoldalon "BELVÁROSI VÉSNÖK ÜZLET" gyártói jelzéssel (49x71mm) T:2
31004.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

1932. "Férfi-kézilabda bajn II. 1931-32", hátoldalán "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE 1926" fülezett, ezüstözött Br díjérem, "Hawel BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:3
31005.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1932. "FTC (Ferencvárosi Torna Club) TOKAJI CSILLAGTURA 1932. X. 16." Br motorsport emlékplakett, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (49x70mm) T:2-
31006.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött Br lemezplakett (83x120mm) T:1-,2
31007.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1933. "AZ ÉRDEM JELÉÜL ORSZÁGOS BAJNOKSÁG II. DIJ. / MAGYAR BRIDGE SZÖVETSÉG 1933" jelzett Ag díjplakett (50,90g/0.800/57x37mm) eredeti dobozában T:2
31008.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft