Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 271
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2117111
30997
376
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1930-1940. Kerékpáros sport emlékérem, jelzetlen Ag, részben aranyozott, füllel, mellszalal, "HP" beütővel (27,63g/53x44mm) T:2 hátlapon karc 2165219
30998
376
Numizmatika
1931. "Az érdem jeléül - Dorog Céllövő Bajnoka" jelzett Ag díjplakett, "S.G.A. (Scheid G. A. ezüstárú és fémgyár)" jelzéssel (44,57g/57x37mm) T:2 ph. 2211398
30999
376
Numizmatika
1931. Céllövő aranyozott fém díjérem, "Huguenin" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, "ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23" jelzésű tokban (50mm) T:1- 2154429
31000
376
Numizmatika
1931. "D.S.C. síverseny 1931.II.8. I." ezüstözött Br díjplakett (46x72mm) T:2,2- 2211402
31001
376
Numizmatika
1931. Íjászt ábrázoló céllövő aranyozott fém díjérem, "Huguenin" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, "ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23" jelzésű tokban (50mm) T:1- 2132119
31002
376
Numizmatika
1931. "MOVE L.L. (labdarúgó liga) 1930-31 ÉVI SZÖV. DIJ I CSOP II.HELY" fülezett Br díjérem (30mm) T:2- 2184386
31003
376
Numizmatika
1932. "A művészet és a sport nagy barátjának - Kalocsa - 1932. nov. 12. - K.F.C. (Kalocsai Football Club) - Sch. T. - Beleznay asszonyok" ezüstözött Br plakett (134x101mm) bársonyborítású tartóra erősítve (187x156mm) T:2,2- 2115037
31004
376
4400
Numizmatika
1932. A Duna Sport Club evezős, egyoldalas Br sport emlékplakettje, hátoldalon "BELVÁROSI VÉSNÖK ÜZLET" gyártói jelzéssel (49x71mm) T:2 2132124
31005
376
Numizmatika
1932. "Férfi-kézilabda bajn II. 1931-32", hátoldalán "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE 1926" fülezett, ezüstözött Br díjérem, "Hawel BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:3 2132810
31006
376
Numizmatika
1932. "FTC (Ferencvárosi Torna Club) TOKAJI CSILLAGTURA 1932. X. 16." Br motorsport emlékplakett, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (49x70mm) T:2- 2060198
31007
376
Numizmatika
1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött Br lemezplakett (83x120mm) T:1-,2 2154339
31008
376
Numizmatika
1933. "AZ ÉRDEM JELÉÜL ORSZÁGOS BAJNOKSÁG II. DIJ. / MAGYAR BRIDGE SZÖVETSÉG 1933" jelzett Ag díjplakett (50,90g/0.800/57x37mm) eredeti dobozában T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft