Könyvek: Történelem

Tételek száma: 141

Bozóky Mária: Széchényi hite. Bp., 1990., Széchényi Társaság. Kiadói papírkötés.
15859.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Unger Mátyás-Szabolcs Ottó: Magyarország története. (Rövid áttekintés.) Bp.,1979., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15860.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Az őshazától a Kárpátokig. Szerk.: Szombathy Viktor. Utazások a múltban és jelenben. Bp., ,Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés. + 1994 Őseink és rokonaink. Kiállítási prospektussal. Bp., 1994., MNM.
15861.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Falk Miksa: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála. Mérleg. (Emlékezések.) Bp.,1984, Európa. Kiadói papírkötés.
15862.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Széchényi István: A magyar akadémia körül. Az előszót és a jegyzeteket írta: Szigethy Gábor. Gondolkodó Magyarok. Bp.,1981., Magvető. Kiadói papírkötés.
15863.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Forró Tamás-Havas Henrik: Ki tudja, merre... Riportkönyv. Bp., 1988., Hattér. Kiadói papírkötés.
15864.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kecskeméthy Aurél: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála. 1849-1860. A szöveget gondozta, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Gergely András. Magyar Ritkaságok. Bp., 1987., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15865.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

G. S. Kirk: A mítosz. Ford.: Steiger Kornél. Bp., 1993., Holnap. Kiadói papírkötés.
15866.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Thuróczi János: Magyar Krónika. Geréb László fordítása. hn., 1957, Magyar Helikon kiadása. Első magyar nyelvű kiadás. Fél-pergamen kötés sérült kötéstáblával.
15867.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft