Könyvek: Történelem

Tételek száma: 141

15847.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

15848.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gerő András: Az államosított forradalom. 1848 centenáriuma. Bp.,19998, Új Mandátum Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15849.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, a III. kötet kiadói papírborítóban, az I. kötet kötése javított.
15850.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.) Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kopott, kissé foltos borítóval, egy kijáró képtáblával.
15851.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15852.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

15853.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Terra-cotta warriors and horses at the tomb of Qin Shi Huang, the first emperor of China. Shilan és Peng Huashi szerkesztése. Beijing, 1990, Cultural Relics Publising House. Első kiadás. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. Angol nyelven. / Editors: Shilan and Peng Huashi. First edition. In paperback and slightly worn condition. In English.
15854.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Palotás Zoltán: A trianoni határok. Bp., 1990., Interedition. Kiadói papírkötés. A szerző, Palotás Zoltán (1913-1996) által Tóth Czifra Mihály matematikus részére dedikált! Benne: Nagy László Lázár (1935-): Tóth Czifra Mihály ex libris, klisé, papír, 14x10 cm. Egy a szerzőről szóló cikkel, valamint a szerző névbélyegzőjével.
15855.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

The late neolithic of the Tisza Region. A survey of recent excavations and their findings: Hódmezővásárhely-Gorzsa, Szegvár-Tűzköves, Öcsöd-Kovácshalom, Vésztő-Mágor, Berettyóújfalu-Herpály. Szerk.: Tálas László, Raczky Pál. Kiállítási katalógus. Bp.-Szolnok, 1987., Szolnok Megyei Múzeumok Igazgatósága.  Angol nyelven.Kiadói papírkötés, jó állapotban.   A régészeti szerkesztő, Raczky Pál (1950-) régész által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.
15856.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15857.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Mikó Imre: Huszonkét év. Az erdélyi magyarság politikai története 1918. december 1-től 1940. augusztus 30-ig. h.n., 1988, Optimum, 326+VIII p. Reprint kiadás.
15858.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft