Könyvek: Történelem Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2138921
15835
376
Books: History
Szelényi Károly: Ungarn. Bp., 1990, Officina Nova. 3. Kiadás. Színes fotókkal gazdagon illusztrált kötet. Német nyelven Kiadói vászonkötés. Kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban. 2158043
15836
376
Books: History
Nyelvünk a reformkorban. (Tanulmánygyűjtemény.) Szerk.: Pais Dezső. Bp., 1955., Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. Megjelent 1700 példányban. 2138889
15837
376
Books: History
Száva Péter (szerk.):Magyarország felszabadítása. Tanulmányok hazánk felszabadításának történetéből. Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés. Kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány. 2138896
15838
376
Books: History
Kosály Márta (szerk.): Magyarország 25 év tükrében. Bp., 1970, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés. Kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány. 2205938
15839
376
Books: History
Apponyi Albert et al.: Igazságot Magyarországnak. A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság,(Budapesti Hírlap-ny.), 8+402 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos lapok, hiányzó szennylapok térkép-mellékletek nélkül. 2213341
15840
376
Books: History
Szendrei László: Erdélyi vajdák és fejedelmek. Bp., 2009. Novum. Kiadói kartonálásban 2213337
15841
376
Books: History
Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. 2160052
15842
376
Books: History
Mályusz Elemér: A türelmi rendelet. II. József és a magyar protestantizmus. Magyar Protestantizmus Történetének Forrásai. Bp., 1939., Magyar Protestáns Irodalmi Társaság, VIII+738+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé foltos borítóval, kis részben felvágatlan lapokkal. 2192325
15843
376
Books: History
Strabón: Geógraphika. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval. 2187755
15844
376
Books: History
Ódon Erdély I-II. Művelődéstörténeti tanulmányok. Szerk.: Sas Péter. Magyar Hírmondó. Bp., 1986, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2187760
15845
376
Books: History
Szamota István: Magyar oklevél-szótár. Pótlék a magyar nyelvtörténeti szótárhoz. Bp., 1984, ÁKV. Az 1902-1906. évi kiadás reprintje. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, foltos lapélekkel, de alapvetően jó állapotban. 2192625
15846
376
Books: History
Gerő László: Történelmi városmagok. Építészeti hagyományok. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft