Könyvek: Történelem

Tételek száma: 141

Szelényi Károly: Ungarn. Bp., 1990, Officina Nova. 3. Kiadás. Színes fotókkal gazdagon illusztrált kötet. Német nyelven Kiadói vászonkötés. Kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
15835.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Nyelvünk a reformkorban. (Tanulmánygyűjtemény.) Szerk.: Pais Dezső. Bp., 1955., Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. Megjelent 1700 példányban.
15836.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Száva Péter (szerk.):Magyarország felszabadítása. Tanulmányok hazánk felszabadításának történetéből.  Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés. Kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
15837.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kosály Márta (szerk.): Magyarország 25 év tükrében.  Bp., 1970, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés. Kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
15838.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Apponyi Albert et al.: Igazságot Magyarországnak. A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság,(Budapesti Hírlap-ny.), 8+402 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos lapok, hiányzó szennylapok térkép-mellékletek nélkül.
15839.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szendrei László: Erdélyi vajdák és fejedelmek. Bp., 2009. Novum. Kiadói kartonálásban
15840.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
18

Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban.
15841.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15842.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Strabón: Geógraphika. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
15843.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15844.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szamota István: Magyar oklevél-szótár. Pótlék a magyar nyelvtörténeti szótárhoz. Bp., 1984, ÁKV. Az 1902-1906. évi kiadás reprintje. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, foltos lapélekkel, de alapvetően jó állapotban.
15845.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gerő László: Történelmi városmagok. Építészeti hagyományok. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15846.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft