https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 141

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
David Stick: Roanoke Island. The Beginnings of English America. Chapell Hill,é.n., University of North Carolina Press. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
1
15787.

David Stick: Roanoke Island. The Beginnings of English America. Chapell Hill,é.n., University of North Carolina Press. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ifj. Barta János: "Napkirályok" tündöklése. (Európa a XVI.-XVIII. században. Történelmi Kézikönyvtár. Bp.,2001, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
15788.

Ifj. Barta János: "Napkirályok" tündöklése. (Európa a XVI.-XVIII. században. Történelmi Kézikönyvtár. Bp.,2001, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Andrić Sándor: A Montenegroi fejedelemség története a legrégibb időtől fogva az 1852-es évig. Szerb okmányok, segédművek, és népénekek után kidolgozta --, fordította Kunos Gyula. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. XII + 153 + [3] p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban
1
15789.

Andrić Sándor: A Montenegroi fejedelemség története a legrégibb időtől fogva az 1852-es évig. Szerb okmányok, segédművek, és népénekek után kidolgozta --, fordította Kunos Gyula. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. XII + 153 + [3] p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
1
15790.

Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lamartine Alphons: Julis Caesar története I. Pest, 1865. Pfeifer Ferdinánd. [2] 173 p. Fűzve, papírborításban, gerinc nélkül
1
15791.

Lamartine Alphons: Julis Caesar története I. Pest, 1865. Pfeifer Ferdinánd. [2] 173 p. Fűzve, papírborításban, gerinc nélkül

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tardy Lajos: Kaukázusi magyar tükör. Magyarok, grúzojk, cserkeszek a kezdetektől 1848-ig. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 20. Bp.,1988., Akadémiai Kiadó. Egy térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
1
15792.

Tardy Lajos: Kaukázusi magyar tükör. Magyarok, grúzojk, cserkeszek a kezdetektől 1848-ig. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 20. Bp.,1988., Akadémiai Kiadó. Egy térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Koroda Pál: Rákóczi élő tábora és az ellentábor. Bp., 1933. Hollósy János.  Kiadói papírkötésben. 18p.
1
15793.

Koroda Pál: Rákóczi élő tábora és az ellentábor. Bp., 1933. Hollósy János. Kiadói papírkötésben. 18p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hankó Ildikó-Kiszely István: A nádori kripta. Szekszárd, 1990, Babits. Kiadói papírkötés.
1
15794.

Hankó Ildikó-Kiszely István: A nádori kripta. Szekszárd, 1990, Babits. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szkíta aranykincsek. Kiállítási katalógus. Bp.,2009, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
1
15795.

Szkíta aranykincsek. Kiállítási katalógus. Bp.,2009, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Mészáros István: A hazai történettudomány 1948-1992 közötti Mindszenty-képe. Esztergom, 1992.,(Szentendre, Pest Megyei Információs Központ-ny.)  Kiadói papírkötés.
1
15796.

Mészáros István: A hazai történettudomány 1948-1992 közötti Mindszenty-képe. Esztergom, 1992.,(Szentendre, Pest Megyei Információs Központ-ny.) Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sidonia Dedina: Edvard Benes, a likvidátor. - - dokumentumregénye. Ford.: Lovász Petra. Bp., 2004., Korona. Kiadói papírkötés.
1
15797.

Sidonia Dedina: Edvard Benes, a likvidátor. - - dokumentumregénye. Ford.: Lovász Petra. Bp., 2004., Korona. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1948,  Magyar Téka Kiadó. Második kiadás. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1
15798.

Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1948, Magyar Téka Kiadó. Második kiadás. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz