Könyvek: Történelem Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1906120
15787
376
Books: History
David Stick: Roanoke Island. The Beginnings of English America. Chapell Hill,é.n., University of North Carolina Press. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben. 1906111
15788
376
Books: History
Ifj. Barta János: "Napkirályok" tündöklése. (Európa a XVI.-XVIII. században. Történelmi Kézikönyvtár. Bp.,2001, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1634242
15789
376
Books: History
Andrić Sándor: A Montenegroi fejedelemség története a legrégibb időtől fogva az 1852-es évig. Szerb okmányok, segédművek, és népénekek után kidolgozta --, fordította Kunos Gyula. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. XII + 153 + [3] p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban 2189290
15790
376
Books: History
Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. 2206384
15791
376
Books: History
Lamartine Alphons: Julis Caesar története I. Pest, 1865. Pfeifer Ferdinánd. [2] 173 p. Fűzve, papírborításban, gerinc nélkül 2207778
15792
376
Books: History
Tardy Lajos: Kaukázusi magyar tükör. Magyarok, grúzojk, cserkeszek a kezdetektől 1848-ig. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 20. Bp.,1988., Akadémiai Kiadó. Egy térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével. 2027669
15793
376
Books: History
Koroda Pál: Rákóczi élő tábora és az ellentábor. Bp., 1933. Hollósy János. Kiadói papírkötésben. 18p. 2192615
15794
376
Books: History
Hankó Ildikó-Kiszely István: A nádori kripta. Szekszárd, 1990, Babits. Kiadói papírkötés. 2089051
15795
376
Books: History
Szkíta aranykincsek. Kiállítási katalógus. Bp.,2009, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés. 2213208
15796
376
Books: History
Mészáros István: A hazai történettudomány 1948-1992 közötti Mindszenty-képe. Esztergom, 1992.,(Szentendre, Pest Megyei Információs Központ-ny.) Kiadói papírkötés. 2207736
15797
376
Books: History
Sidonia Dedina: Edvard Benes, a likvidátor. - - dokumentumregénye. Ford.: Lovász Petra. Bp., 2004., Korona. Kiadói papírkötés. 2210053
15798
376
Books: History
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1948, Magyar Téka Kiadó. Második kiadás. Félvászon kötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft