Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 201

13627.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13628.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dóczi Lajos: Carmelis  Bp., [1903], Wodianer. Szecessziós motívumokkal gazdagon díszített vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel
13629.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jakab Ödön: Komédiák. Bp., (1898.) Lampel R. 189p. szövegközti rajzos képekkel, amelyek Tull Ödön munkái. Korabeli, festet egészvászon kötésben
13630.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Sienkievicz Henrik: Keresztes lovagok. I-II. kötet. Bp., 1902, Pesti Könyvnyomda. Aranyozott, domdornyomott, kiadói egészvászon kötésben.
13631.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gereben László: Ákos vitéz útja. Bp., 1943. Korda.
13632.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Déry Tibor: Niki. Egy kutya története. Első kiadás! Bp. 1956. Magvető 168p. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval
13633.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Berthold G.: Velencze titkai. Történeti regény. Fordította Till Mihály. I-II. kötet. Budapest, 1872. Scultéty Jozefa. KÉsőbbi félvászon kötésben
13634.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Thackeray: A Newcome család I.-III. Sorszámozott, bibliofil nyíl kötésben, védőborítóval. Bp., 1975. Helikon. Szép állapotban
13635.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Koszorú, Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Athenaeum. Kiadói papírkötésben
13636.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Latin mondások. Bölcsességek a mindennapokról. 2003, Aquila Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
13637.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Cséry Dezső: Tildy Zoltán.Bp., 1946, Griff Kultúrvállalat. Papír kötésben, a hátsó fedőborítólap hiányzik.
13638.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft