Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 201
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1131284
13627
241
Vörösmarty összes munkái: Epikai költemények. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulai Pál. Budapest é.n. Festett egészvászon kötésben. 1107418
13628
241
Magyar Kabaret. Második, tetemesen bővített kiadás. (Kuplék, szatírák, pesti nóták, egyfelvonásosok stb.) Antológia. Összeáll. Hervay Frigyes. Geiger Richard festőművész eredeti rajzaival. Gyoma, 1912. Kner. 394p. Kissé kopott egészvászon kötésben 1131315
13629
241
Dóczi Lajos: Carmelis Bp., [1903], Wodianer. Szecessziós motívumokkal gazdagon díszített vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel 1131319
13630
241
Jakab Ödön: Komédiák. Bp., (1898.) Lampel R. 189p. szövegközti rajzos képekkel, amelyek Tull Ödön munkái. Korabeli, festet egészvászon kötésben 1124252
13631
241
Sienkievicz Henrik: Keresztes lovagok. I-II. kötet. Bp., 1902, Pesti Könyvnyomda. Aranyozott, domdornyomott, kiadói egészvászon kötésben. 1131266
13632
241
Gereben László: Ákos vitéz útja. Bp., 1943. Korda. 1131091
13633
241
Déry Tibor: Niki. Egy kutya története. Első kiadás! Bp. 1956. Magvető 168p. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval 1131031
13634
241
Berthold G.: Velencze titkai. Történeti regény. Fordította Till Mihály. I-II. kötet. Budapest, 1872. Scultéty Jozefa. KÉsőbbi félvászon kötésben 1131313
13635
241
Thackeray: A Newcome család I.-III. Sorszámozott, bibliofil nyíl kötésben, védőborítóval. Bp., 1975. Helikon. Szép állapotban 1131035
13636
241
Koszorú, Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Athenaeum. Kiadói papírkötésben 1130654
13637
241
Latin mondások. Bölcsességek a mindennapokról. 2003, Aquila Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 1126372
13638
241
Cséry Dezső: Tildy Zoltán.Bp., 1946, Griff Kultúrvállalat. Papír kötésben, a hátsó fedőborítólap hiányzik. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft