Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 201

Nemes Nagy Ágnes: Szárazvillám Versek és műfordítások Bp. 1957. Magvető. Első kiadás! Kiadói félvászon kötésben.
13639.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Poginyi Antal: Kovács Márton. Bp., 1959. Belügyminisztérium Országos Rendőrfőkapitányság Politika (Nevelő) Osztálya. rendőrségi kiskönyvtár
13640.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba (Ifjusági könyvtár 10. szám) Budapest, 1926. Pallas. 134 p. Szövegközti rajzokkal illusztrálva. Kiadói illusztrált papírkötésben. Kissé foltos
13641.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Petőfi Sándor Uti rajzok. Jegyzetekkel ellátta: Kenyeres Imre. Bp., 1941. Officina. Javított, pótolt papírkötésben
13642.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kábelgyártásunk 75 éve. 1891-1966. Bo., 1966. Hozzá jubileumi jelvénnyel
13643.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13644.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ballagi Mór és György Aladár: Kereskedelmi szótár. I. Német-Magyar rész. Bp., 1887. Franklin. Korabeli bordázott, aranyozott félbőr kötésben.
13645.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13646.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyüjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917. Kner Izidor. 204p. + 11 t. Szép állapotban
13647.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Lesznai Anna: Édenkert -Versek. Gyoma, 1918. Kner I. 166p. szövegközti, rajzos könyvdíszekkel, amelyek a szerző munkái. Első kiadás! Kiadói, rajzos papírborítóban, amely a szerző munkája. KArton kiadói védőborítóban
13648.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Kner Izidor: Keserves kenyér. Tréfa két felvonásban. Garay Ákos rajzaival. Gyoma, 1928. Kner. 41p. Egészoldalas és 5 szövegközti rajzzal illusztrált. Fűzve, kiadói borítékban.
13649.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Az Érdekes Újság dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk.: Kabos Ede. 3. köt. Bp., é. n., Légrády Testvérek. Berkes Imre, Gárdonyi Géza, Gellért Oszkár, Jókai Mór, Kemény Simon, Laczkó Géza, Oláh Gábor, Révész Béla, Tersánszky J. Jenő, Thury Zoltán írásaival. Aranyozott gerincű, kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésben, az hátsó impresszumoldal hiányzik, egyébként jó állapotban.
13650.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft