Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 201

Vegyes minikönyv tétel: Október fényei (Bp., 1977), Petőfi: Az apostol (Bp., 1972), Antifasiszta plakátok (Bp., 1976), Képek Magyarországról 1945-1970 (Bp., 1970), stb., egy részük számozott, különböző kötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban, összesen 12 db + Leporelló fotósorozat Varsóról (10 db fénykép), műbőr kötésben + minikönyv formájú gyufásdoboz-tartó, benne spanyol márkájú gyufával
13615.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapszélekkel. Hátsó borítón néhány kisebb folt, egyébként nagyon szép állapotban
13616.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

13617.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Diplomata: Asszonyok-huszárok. Békés lovashistóriák. Garay Ákos rajzaival. Bp., Légrády Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél szakadással, egyébként jó állapotban.
13618.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Kalló Ferenc: Áruló. Aláírt példány! Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. Rajzos védőborítóval. (néhány lap sérült)
13619.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szász Béla költeményei. Kolozsvár, 1883. Stein. 451 l. Rendkívül díszes, dúsan aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel. Szép példány.
13620.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Jean de La Fontaine: Válogatott mesék. Radnóti Miklós fordítása. Első kiadás! Francia-magyar bilingvis. Bp. (1943.) Franklin. 71 p.
13621.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szana Tamás: Petofiné Szendrey Julia. Bp. 1891. Grill. VI, 238 p. Baditz Ottó, Neogrády Antal, Roskovics Ignácz, Stetka Gyula és Spányi Béla rajzaival. Kiadói, sérült egészvászon kötésben. Címkép hiánnyal
13622.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

13623.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Karunga a holtak ura. Néger mesék. Válogatta: Kende István. Fordította: Radnóti Miklós. Ortutay Gyula utószavával. (Bp., 1944.) Pharos. 262 p. Kiadói, félvászon kötésben,
13624.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Haraszthy Ágoston: Tizenöt hét indiánok közt. (Ifjusági könyvtár 7. szám) Budapest, [1926.] Pallas. 127 p. Szövegközti rajzokkal illusztrálva. Kiadói illusztrált papírborítóban
13625.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

13626.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft