Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 201

13808.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Schack Béla(szerk.): Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona I-IV. kötet. A modern üzleti élet enciklopédiája. Bp., 1929-1931. Kiadói aranyozott gerincű félvászon védőkötés, szép állapotban.
13809.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Britannica Hungarica Nagylexikon 1-20. kötet. Bp., KOssuth kiadó. Díszkiadás egész műbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban
13810.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. (16. és 17. kötet hiányzik) Pótkötetekkel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince kisebb mértékben sérült, de a legtöbb ép. A sorozatban benne majdnem az összes vármegye térképe, valamint más térképek, szép litho táblák
13811.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Bátky Zsigmond-Győrffy István-Viski Károly: A magyarság néprajza. Tárgyi néprajz I. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ábrákkal, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.
13812.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13813.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13814.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13815.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13816.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft