Radnedge, Keir: A futball enciklopédiája. Bp., 2006, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
Francis X. King és Stephen Skinner: A jövendőmondás nagykönyve. Nostradamus. Beteljesült próféciák és jövendölések az ezredfordulóig és azután. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.
Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. 1. kiadás! (Bp. 1943. )Officina. 113p. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. (Officina könyvtár 55-56. ) Kiadói félvászon kötésben.
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. Kicsit laza, kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 197 p. 2 sztl. lev. Festett címkézett kiadói egészvászon kötésben, felül festett lapszélekkel, szép állapotban