https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 201

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Az Tokaj városnak eleitől fogván való törvényinek és rend tartásinak könyve. 1610, Szabó János. Facsimile kiadás, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1
13675.

Az Tokaj városnak eleitől fogván való törvényinek és rend tartásinak könyve. 1610, Szabó János. Facsimile kiadás, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Radnedge, Keir: A futball enciklopédiája. Bp., 2006, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
1
13676.

Radnedge, Keir: A futball enciklopédiája. Bp., 2006, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Francis X. King és Stephen Skinner: A jövendőmondás nagykönyve. Nostradamus. Beteljesült próféciák és jövendölések az ezredfordulóig és azután. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.
1
13677.

Francis X. King és Stephen Skinner: A jövendőmondás nagykönyve. Nostradamus. Beteljesült próféciák és jövendölések az ezredfordulóig és azután. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Kriza János : Vadrózsák. Székely népköltési gyűjtemény. III. köt.  Bp. 1943. Bibliotheca. XX,  215p. Viski Károly bevezető tanulmányával. Fűzve, kiadói, illusztrált papírborítékban
1
13678.

Kriza János : Vadrózsák. Székely népköltési gyűjtemény. III. köt. Bp. 1943. Bibliotheca. XX, 215p. Viski Károly bevezető tanulmányával. Fűzve, kiadói, illusztrált papírborítékban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Schill Salamon: A régi görög irodalom története. Bp., 1910. Franklin. Korabeli félvászon kötésben
1
13679.

Schill Salamon: A régi görög irodalom története. Bp., 1910. Franklin. Korabeli félvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. 1. kiadás! (Bp. 1943. )Officina. 113p. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. (Officina könyvtár 55-56. ) Kiadói félvászon kötésben.
1
13680.

Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. 1. kiadás! (Bp. 1943. )Officina. 113p. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. (Officina könyvtár 55-56. ) Kiadói félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
EUR
,
14,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban.
1
13681.

P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tormay Cécile: Bujdosó könyv. Feljegyzések 1918-1919-ből. A proletárdiktatúra. Bp., 2005, Magyar Ház. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
13682.

Tormay Cécile: Bujdosó könyv. Feljegyzések 1918-1919-ből. A proletárdiktatúra. Bp., 2005, Magyar Ház. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. Kicsit laza, kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1
13683.

Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. Kicsit laza, kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 197 p. 2 sztl. lev. Festett címkézett kiadói egészvászon kötésben, felül festett lapszélekkel, szép állapotban
1
13684.

Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 197 p. 2 sztl. lev. Festett címkézett kiadói egészvászon kötésben, felül festett lapszélekkel, szép állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Moly Tamás: Az igazi élet. Szinmű. Első kiadás. Gyoma 1917, Kner. 111 p. A borítót Divéky József rajzolta. Kiadói kaírton-kötésben
1
13685.

Moly Tamás: Az igazi élet. Szinmű. Első kiadás. Gyoma 1917, Kner. 111 p. A borítót Divéky József rajzolta. Kiadói kaírton-kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele
1
13686.

Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz