Festmények és grafikák Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
908856
10048
216
Kántor jelzéssel: Ülő férfi. Pasztell, papír, 60×43 cm 864753
10049
216
Király 1976 jelzéssel: Templom részlet. Olaj, farost, keretben 38×35 cm 910904
10050
216
Kiss Tamás: Biotop és civilizáció. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm 862914
10051
216
1935 KMP által kiadott 12 db propaganda linómetszet különböző magyar művészektől (Józsa, Sugár, Kepes Éva, Háy, Juhász, Berda) 20x26 cm 911353
10052
216
Krajcsirovits Henrik (1929-): Barkás csendélet. Színezett linó, papír, jelzett, 19x39 cm 908844
10053
216
Koch Ernő (1898-1970): Parlament Budáról. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 33×24 cm 841682
10054
216
3200
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Burkus király sziget. Rézkarc, papír, jelzett, 15x20 cm 808649
10055
216
3200
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Virágáruslány. Rézkarc, papír, jelzett, 20×16 cm 812581
10056
216
Kormos Balázs (1976-): Hajnalhasadás. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×29 cm 897431
10057
216
30000
Kömpöczi Balogh Endre (1911-1977): Balerina. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×31 cm 864755
10058
216
Kormos Balázs (1976-): Geometria, olaj falemezen, keretben, 42x56 cm (hátoldalán Sugár Gábor 2006 jelzéssel olajkép) 847450
10059
216
Koroknay jelzéssel: Árvíz. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 32x41 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft