Festmények és grafikák

Tételek száma: 155

Miháltz Pál (1899 - 1988): Park 1965. Vegyes technika, papír, jelzett, az alján dedikálással, 28x20 cm
10072.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1930 M.L. jelzéssel: Toroczkói asztal. Akvarell, papír. 36x25 cm
10073.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

P.Molnár József (1936-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 23×17 cm
10074.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Nagy jelzéssel: Pihenő. Olaj, vászon, 58×44 cm
10075.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
14

Németh Krisztina (1994-): Mosdó nő. Akril, vászon, jelzett, 40×30 cm
10076.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Németh Krisztina (1994-): Sarokba állítva. Olaj, vászon, jelzett, 40×30 cm
10077.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Eugen Oswald (1879-1960): Nyári táj, olaj-vászon, jelzett, keretben 70x90 cm
10078.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Paczka Ferencné Wagner Cornelia (1864-?): Bezerédj Pál (1840-1918). A magyar selyemhernyó-tenyésztés és selyemgyártás mentora. Kőnyomat, papír, jelzett, foltos, gyűrött, kis szakadásokkal, felcsavarva, 58×37 cm
10079.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Pap Géza (1883-?): Faluszéle. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 22×31 cm
10080.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

10081.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Patkó jelzéssel: Halászbástya. Lavírozott tus, papír, üvegezett újszerű keretben, 31×46 cm
10082.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Pausz Ilona (1908-?): Csendélet üvegpalackkal. Akvarell, papír, jelzett, foltos, gyűrött, 36×27 cm
10083.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft