Festmények és grafikák Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
859041
10072
216
Miháltz Pál (1899 - 1988): Park 1965. Vegyes technika, papír, jelzett, az alján dedikálással, 28x20 cm 865911
10073
216
1930 M.L. jelzéssel: Toroczkói asztal. Akvarell, papír. 36x25 cm 897540
10074
216
P.Molnár József (1936-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 23×17 cm 908859
10075
216
Nagy jelzéssel: Pihenő. Olaj, vászon, 58×44 cm 914856
10076
216
Németh Krisztina (1994-): Mosdó nő. Akril, vászon, jelzett, 40×30 cm 914873
10077
216
4600
Németh Krisztina (1994-): Sarokba állítva. Olaj, vászon, jelzett, 40×30 cm 357206
10078
216
30000
Eugen Oswald (1879-1960): Nyári táj, olaj-vászon, jelzett, keretben 70x90 cm 908707
10079
216
Paczka Ferencné Wagner Cornelia (1864-?): Bezerédj Pál (1840-1918). A magyar selyemhernyó-tenyésztés és selyemgyártás mentora. Kőnyomat, papír, jelzett, foltos, gyűrött, kis szakadásokkal, felcsavarva, 58×37 cm 912533
10080
216
95000
Pap Géza (1883-?): Faluszéle. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 22×31 cm 675193
10081
216
Pataki Dénes (1921-1975): Őseink. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm 916499
10082
216
Patkó jelzéssel: Halászbástya. Lavírozott tus, papír, üvegezett újszerű keretben, 31×46 cm 908784
10083
216
Pausz Ilona (1908-?): Csendélet üvegpalackkal. Akvarell, papír, jelzett, foltos, gyűrött, 36×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft