Festmények és grafikák Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
845739
10024
216
Dallos Ferenc (1928-2001): Kilátás a tóra. Olaj, farost, jelzett, szép keretben, 60×80 cm 813335
10025
216
Dobos Sándor (1931-): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 30×45 cm 813332
10026
216
Dobos Sándor (1931-): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 65×40 cm 868336
10027
216
Edvi Illés Panni (1897-1978): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 55×42 cm 864751
10028
216
14000
Endrődi István (1920-1988): Haj az a kultúrmunka... Papír, akvarell, jelzett, kartonra kasírozva, 48x38cm 915220
10029
216
Élesdy István (1912-1987): Vértanúk kapuja. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33 x 49 cm 868435
10030
216
Farady jelzéssel: Nagyon szép, fiam, nagyon szép! Karikatúra, ceruza, papír, jelzett, 16x22 cm 915328
10031
216
Farkasházy Miklós (1895-1964): Halászok. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×21 cm 917125
10032
216
32000
Friedlinger Jenő (1890-?): Megváltó Krisztus. Olaj, karton, jelzett, keretben, restaurálásra szorul 40×30 cm 846043
10033
216
Fonyódi Kálmán (1936-): Spigli hegy. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 28×40 cm 846039
10034
216
Fonyódi Kálmán (1936-): Csendélet befőttesüveggel. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 50×33 cm 857968
10035
216
Fonyódi Kálmán (1936-): Virágok. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 40×28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft