Festmények és grafikák Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
915660
10036
216
Frank jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, 20×26 cm 845382
10037
216
Gádor E Zsolt (1946-): Tó part. Olaj, farost, jelzett, 30×50 cm 912241
10038
216
14000
Gross Arnold (1929-): Nyár. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm 914674
10039
216
"H" jelzéssel: Az ördög. Vegyes technika, papír, jelzett, 14x9 cm 721028
10040
216
Herendi Gyula (Gávai Gáll 1926-): A tavasz allegóriája. Olaj, farost, jelzett, sérült keretben, 55×39 cm 914664
10041
216
22000
Herpai Zoltán (1951-2011): Shakespeare mesék című könyv eredeti illusztrációi: A velencei kalmár. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm 548557
10042
216
100
Hoch István (építész): Új Amszterdam, tus, papír, karton, jelzett, 19×13 cm. 894902
10043
216
Horváth István: Cigánylány. Olaj, farost, jelzett, antik keretben, 28×21 cm 824462
10044
216
Horváth József: Tópart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 908840
10045
216
Illés jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, 29×39 cm 908854
10046
216
Istókovits Kálmán (1898-1990): Lánchíd 1946. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 15×19 cm 898058
10047
216
Kádár György (1912-2002): Ősz. Linó, 46/100, papír, jelzett, fa keretben, 26,5×37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft