Festmények és grafikák Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
830396
216
9500
Aba Szőcs László (1944-): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm 864747
10002
216
Altorjay humoros politikai témájú grafikája, 28x19 cm 913777
10003
216
Artner jelzéssel: A hatodik gól, a 6:3-as meccs örömére. Vegyes technika, papír, jelzett, 29x21 cm 775032
10004
216
Ádámffy László (1902-?): Lány a kocsi mellett. Akvarell, papír, jelzett, 37×25 cm 908718
10005
216
Ábrahám György: Kalapos férfi. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 31×21 876732
10006
216
24000
Bada Márta (1951-?): Szultán lánya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 37×37 cm (Ürmössy-Haám gyűjteményből) 820314
10007
216
Balás Attila, Sipeki (1906-1976): Önarckép, olaj-karton, keretben 30x40cm 908860
10008
216
Balla jelzéssel: Folyó. Olaj, vászon, 69×52 cm 908656
10009
216
Bakányi jelzéssel: Gémeskút az udvaron. Olaj, karton, antik sérült keretben, 31×37 cm 916511
10010
216
Barabás Miklós (1810-1898): Zenész koldus család. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, Der Bildersaal című könyvből, 11×7,5 cm 916372
10011
216
Barabás Miklós (1810-1898): Lány galambbal. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, Der Bildersaal című könyvből, 11×7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft