Festmények és grafikák

Tételek száma: 155

Aba Szőcs László (1944-): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm
10000.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Altorjay humoros politikai témájú grafikája, 28x19 cm
10002.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Artner jelzéssel: A hatodik gól, a 6:3-as meccs örömére. Vegyes technika, papír, jelzett, 29x21 cm
10003.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ádámffy László (1902-?): Lány a kocsi mellett. Akvarell, papír, jelzett, 37×25 cm
10004.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13

Ábrahám György: Kalapos férfi. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 31×21
10005.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Bada Márta (1951-?): Szultán lánya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 37×37 cm (Ürmössy-Haám gyűjteményből)
10006.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Balás Attila, Sipeki (1906-1976): Önarckép, olaj-karton, keretben 30x40cm
10007.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Balla jelzéssel: Folyó. Olaj, vászon, 69×52 cm
10008.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19

Bakányi jelzéssel: Gémeskút az udvaron. Olaj, karton, antik sérült keretben, 31×37 cm
10009.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Barabás Miklós (1810-1898): Zenész koldus család. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, Der Bildersaal című könyvből, 11×7,5 cm
10010.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Barabás Miklós (1810-1898): Lány galambbal. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, Der Bildersaal című könyvből, 11×7,5 cm
10011.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft