Könyvek: Technika

Tételek száma: 93

Sándor Valéria - Wantuch Ferenc: Repülésmeteorológia. Tankönyv pilóták és leendő pilóták számára. Bp., 2005, Országos Meteorológiai Szolgálat, 272 p. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
24208.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Sz-80 és Sz-100 lánctalpas traktorok alkatrészkatalógusa. Bp., 1964, Mezőgazdasági Gépalkatrész Ellátó Vállalat, 130+[2] p.+ 59 t. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, koszos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. Megjelent 1550 példányban.
24209.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
24210.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
,,Sz-80" lánctalpas Diesel-traktor alkatrészjegyzéke. Bp., 1959, Földművelésügyi Minisztérium Anyagellátó Vállalata, 99+[1] p.+ 46 t. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, koszos.
24211.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Verő József - Káldor Mihály: Vasötvözetek fémtana. A szerzők, Verő József (1904-1985) kohómérnök,tanszékvezető egyetemi tanár, kutatóintézeti igazgató, a fémtan egyik megteremtője és Káldor Mihály (1924-1998) kohómérnök, egyetemi tanár, későbbi tanszékvezető, Geleji Sándor aspiránsa által Neubauer Irénnek (1938-2024), Geleji Sándor (1898-1967)  kohómérnök, egyetemi tanár felesége, majd özvegye részére DEDIKÁLT, dátumozott (1966. máj. 17.) példány!  Bp., 1966, Műszaki, 323 p.+1 sztl. lev. Megjelent 560 példányban. Kiadói nyl-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
24212.

Verő József - Káldor Mihály: Vasötvözetek fémtana. A szerzők, Verő József (1904-1985) kohómérnök,tanszékvezető egyetemi tanár, kutatóintézeti igazgató, a fémtan egyik megteremtője és Káldor Mihály (1924-1998) kohómérnök, egyetemi tanár, későbbi tanszékvezető, Geleji Sándor aspiránsa által Neubauer Irénnek (1938-2024), Geleji Sándor (1898-1967) kohómérnök, egyetemi tanár felesége, majd özvegye részére DEDIKÁLT, dátumozott (1966. máj. 17.) példány!
Bp., 1966, Műszaki, 323 p.+1 sztl. lev. Megjelent 560 példányban. Kiadói nyl-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Weller János: Fűtésszerelők kézikönyve. 184 ábrával és 46 táblázattal. Bp., 1925. Szerzői. 267p. Kiadói papírkötésben. Ritka!
24213.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Sobel, Dava - Andrewes, William J. H.: Längengrad. Die illustrierte Ausgabe. 1999, Berlin Verlag. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24214.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Hans Holldack: Maschinenlehre für Landwirte. Lehr- und Hilfsbuch für Unterricht und Praxis. Berlin - Hamburg, 1949., Paul Parey. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
24215.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Dr. Léczfalvy Sándor: Kútépítés. Bp., 1971, Műszaki. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
24216.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
24217.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
24218.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
24219.

Geleji, Sándor: Walzwerks- und Schmiedemaschinen. Kohógéptan. Berlin, 1954, VEB Verlag Technik, 718 p. Német nyelven.
Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft