https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Technika

Tételek száma: 93

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Balogh József: Villamos csengettyűk és házi telefonok. Bp., 1919, Pátria. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1
24232.

Balogh József: Villamos csengettyűk és házi telefonok. Bp., 1919, Pátria. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Jesch László - Taraba István: Hová kössem? Erősáramú és egyenáramú villamos kapcsolások zsebkönyve. Bp., 1970, Műszaki. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
24233.

Jesch László - Taraba István: Hová kössem? Erősáramú és egyenáramú villamos kapcsolások zsebkönyve. Bp., 1970, Műszaki. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Dr. Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált, a Pénzjegynyomda melléklete nélkül. Kiadói keménykötés, átlátszó nylon-védőborítóval. Szép, újszerű állapotban. Dr. Miklós Gara: Printing encyclopedia. Budapest 1979. Technical Publishing House. The book has many colorful pictures and appendices, without the Banknote Printing Co's appendix. Full canvas binding, with nylon protective cover. In very fine condition.
1
24234.

Dr. Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált, a Pénzjegynyomda melléklete nélkül. Kiadói keménykötés, átlátszó nylon-védőborítóval. Szép, újszerű állapotban. Dr. Miklós Gara: Printing encyclopedia. Budapest 1979. Technical Publishing House. The book has many colorful pictures and appendices, without the Banknote Printing Co's appendix. Full canvas binding, with nylon protective cover. In very fine condition.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Dr. Neményi Pál: Vasbetonszerkezetek 337 ábrával. Bp.,é.n., Athenaeum, 312 p.+10 t. (kihajtható) Félvászon kötésben
1
24235.

Dr. Neményi Pál: Vasbetonszerkezetek 337 ábrával. Bp.,é.n., Athenaeum, 312 p.+10 t. (kihajtható) Félvászon kötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Tarr László: A kocsi története. Bp., 1968, Corvina. Készült 2500 példányban. A borítótervet és a szövegközti rajzokat Lakner László és munkatársai készítették. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
1
24236.

Tarr László: A kocsi története. Bp., 1968, Corvina. Készült 2500 példányban. A borítótervet és a szövegközti rajzokat Lakner László és munkatársai készítették. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ladányi András: Bányász a történelemben. Egy bányászélet állomásai, portré Havrán Istvánról. Bp., 1984., Bányaipari Dolgozók Szakszervezete.  Havrán István (1909-1992) bányász, bánya- és energiaügyi miniszter (1951-1953), az Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség (1955-1974) és a Bányaipari Dolgozók Szakszervezete egykori elnöke. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
1
24237.

Ladányi András: Bányász a történelemben. Egy bányászélet állomásai, portré Havrán Istvánról. Bp., 1984., Bányaipari Dolgozók Szakszervezete.
Havrán István (1909-1992) bányász, bánya- és energiaügyi miniszter (1951-1953), az Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség (1955-1974) és a Bányaipari Dolgozók Szakszervezete egykori elnöke.
Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Jánosy Albert és István: Famunkák I. (Ezermester ipari zsebkönyvtár). Bp., 1932, Jamboree Táborparancsnokság. Kiadói papírkötés, ráragasztott műanyag borítóval, jó állapotban.
1
24238.

Jánosy Albert és István: Famunkák I. (Ezermester ipari zsebkönyvtár). Bp., 1932, Jamboree Táborparancsnokság. Kiadói papírkötés, ráragasztott műanyag borítóval, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Széll László: Korszerű nyíláselzáró szerkezetek. A Mérnöki Továbbképző Intézet 1949. évi tanfolyamainak anyaga. Bp., 1949, Mérnöki Továbbképző Intézet, 56 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
1
24239.

Széll László: Korszerű nyíláselzáró szerkezetek. A Mérnöki Továbbképző Intézet 1949. évi tanfolyamainak anyaga. Bp., 1949, Mérnöki Továbbképző Intézet, 56 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Sitkei Gyula: A magyar elektrotechnika nagy alakjai. 2005, Energetikai Kiadó. CD-melléklettel. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
24240.

Sitkei Gyula: A magyar elektrotechnika nagy alakjai. 2005, Energetikai Kiadó. CD-melléklettel. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Murányi Tamás: Autóutak gazdasági és műszaki tervezése. Bp., 1953. Felsőoktatási jegyzetellátó. 151p. Kiadói papírkötésben, megjelent 150 példányban!
1
24241.

Murányi Tamás: Autóutak gazdasági és műszaki tervezése. Bp., 1953. Felsőoktatási jegyzetellátó. 151p. Kiadói papírkötésben, megjelent 150 példányban!

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Geleji Sándor: A színesfémek félgyártmányainak technológiája. Szerk. Dr. - -. Bp., 1952., Akadémiai Kiadó, 434 p. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából. Kiadói egészvászon-kötés.
1
24242.

Geleji Sándor: A színesfémek félgyártmányainak technológiája. Szerk. Dr. - -. Bp., 1952., Akadémiai Kiadó, 434 p. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából. Kiadói egészvászon-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Geleji Sándor: A fémek képlékeny átalakításánál fellépő erők és erőszükséglet meghatározása számítás útján. Mérnöki Továbbképző Intézet G. 82. Bp., 1948., Mérnöki Továbbképző Intézet, 133 p. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzéseivel a címlapon. Átkötött félvászon-kötés.
1
24243.

Geleji Sándor: A fémek képlékeny átalakításánál fellépő erők és erőszükséglet meghatározása számítás útján. Mérnöki Továbbképző Intézet G. 82. Bp., 1948., Mérnöki Továbbképző Intézet, 133 p. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzéseivel a címlapon. Átkötött félvászon-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz