https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Technika

Tételek száma: 93

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bihari Sándor: Kis lakatos. Kis Technikus Könyvtár. Bp., 1961, Táncsics. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban
1
24220.

Bihari Sándor: Kis lakatos. Kis Technikus Könyvtár. Bp., 1961, Táncsics. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Seufert, Franz: Dampfkessel, Dampfmaschinen und andere Wärmekraftmaschinen. Ein Lehrbuch zum Selbststudium und zum Gebrauch an technischen Lehranstalten. Leipzig, 1909, J. J. Weber, XI+(1)+345+(3) p.+ 5 (kihajtható) t. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben.
1
24221.

Seufert, Franz: Dampfkessel, Dampfmaschinen und andere Wärmekraftmaschinen. Ein Lehrbuch zum Selbststudium und zum Gebrauch an technischen Lehranstalten. Leipzig, 1909, J. J. Weber, XI+(1)+345+(3) p.+ 5 (kihajtható) t. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
The Decca Navigator System 1-2. London, ca 1940. Illusztrált. Kiadói papírborítóval 7 + 7 p. térképekkel
1
24222.

The Decca Navigator System 1-2. London, ca 1940. Illusztrált. Kiadói papírborítóval 7 + 7 p. térképekkel

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Székely Sándor: 16m/m-es néma és hangos keskenyfilm technikája.Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói papír kötésben. kopottas borítóval
1
24223.

Székely Sándor: 16m/m-es néma és hangos keskenyfilm technikája.Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói papír kötésben. kopottas borítóval

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kamody Miklós: Észak-Magyarország hírközlésének története. A szerző DEDIKCÁIÓJÁVAL névjegykártyáján! Borsodi kismonográfiák 22. Miskolc, 1985, Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés.
1
24224.

Kamody Miklós: Észak-Magyarország hírközlésének története. A szerző DEDIKCÁIÓJÁVAL névjegykártyáján! Borsodi kismonográfiák 22. Miskolc, 1985, Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Ford Fiesta, Ford Ka, Mazda 121. Így csináld! karbantartás, javítás, beállítás, autóvillamosság. Bp., é.n. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
24225.

Ford Fiesta, Ford Ka, Mazda 121. Így csináld! karbantartás, javítás, beállítás, autóvillamosság. Bp., é.n. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Ford Scorpio. Karbantartás. Javítás. Javítási kézikönyv. 1996, Maróti - Godai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
24226.

Ford Scorpio. Karbantartás. Javítás. Javítási kézikönyv. 1996, Maróti - Godai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Igrig Dénes: A magyar vízszabályozás története. Összeáll. és szerk.: Ihrig Dénes. Bp., 1973., Országos Vízügyi Hivatal, 398 p. Térképekkel, fotókkal és képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és lapokkal, a sarkukon szöveget nem érintő hiánnyal.
1
24227.

Igrig Dénes: A magyar vízszabályozás története. Összeáll. és szerk.: Ihrig Dénes. Bp., 1973., Országos Vízügyi Hivatal, 398 p. Térképekkel, fotókkal és képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és lapokkal, a sarkukon szöveget nem érintő hiánnyal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Dulácska Endre - Gerber Fernec - Rausch Róbert: Építőipari műszaki táblázatok. Bp., 1967, Táncsics, 646 p. Kiadói nyl-kötés.
1
24228.

Dulácska Endre - Gerber Fernec - Rausch Róbert: Építőipari műszaki táblázatok. Bp., 1967, Táncsics, 646 p. Kiadói nyl-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. A M. Kir. Pénzügyminisztérium megbízásából kidolgozta és írta: - - . Bp., 1909, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), 201+(1) p.+ 4 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal.
1
24229.

Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. A M. Kir. Pénzügyminisztérium megbízásából kidolgozta és írta: - - . Bp., 1909, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), 201+(1) p.+ 4 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
2013-2014 BMW V8-Journal 2013/3-4, 2014/1-2. Gazdag képanyaggal. Német nyelven.
1
24230.

2013-2014 BMW V8-Journal 2013/3-4, 2014/1-2. Gazdag képanyaggal. Német nyelven.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Stephen Newbury: Automobil Design 2. Die schönsten Autos des Jahres 2003. München, 2003, Copress Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
1
24231.

Stephen Newbury: Automobil Design 2. Die schönsten Autos des Jahres 2003. München, 2003, Copress Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz