https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Technika

Tételek száma: 93

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Killmann, Paul: Die Graphostatik. Die Schule des Bautechnikers VIII. Band. Leipzig, 1902, Moritz Schäfer, VIII+96 p.+ 2 (duplaoldalas) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel.
1
24256.

Killmann, Paul: Die Graphostatik. Die Schule des Bautechnikers VIII. Band. Leipzig, 1902, Moritz Schäfer, VIII+96 p.+ 2 (duplaoldalas) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Szennyvíztisztító kisberendezések. Oldómendencék. H.n., Építkezésügyi Kiadó. Kiadói karton mappában, viseltes állapotban.
1
24257.

Szennyvíztisztító kisberendezések. Oldómendencék. H.n., Építkezésügyi Kiadó. Kiadói karton mappában, viseltes állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
2 db Népszerű Elektronika c. könyv
1
24258.

2 db Népszerű Elektronika c. könyv

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
Dr. Vágó István: Elméleti villamosságtan erősáramú szakos hallgatók részére. (Kézirat). Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar. Bp., 1970, Tankönyvkiadó, 382 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel. Megjelent 230 példányban.
1
24259.

Dr. Vágó István: Elméleti villamosságtan erősáramú szakos hallgatók részére. (Kézirat). Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar. Bp., 1970, Tankönyvkiadó, 382 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel. Megjelent 230 példányban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Hanausek, Eduard: Erdmann-König's Grundriß der allgemeinen Warenkunde unter Berücksichtigung der Mikroskopie und Technologie. Leipzig, 1906, Johann Ambrosius Barth, XVI+930 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.
1
24260.

Hanausek, Eduard: Erdmann-König's Grundriß der allgemeinen Warenkunde unter Berücksichtigung der Mikroskopie und Technologie. Leipzig, 1906, Johann Ambrosius Barth, XVI+930 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Sárközy Ferenc: Mérnöki célokra készülő nagyméretarányú felmérések vízszintes alapponthálózatának pontossági vizsgálata. (Különlenyomat). Az Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem tudományos közleményei XII. köt. 2. sz. Bp., 1966, ÉKME, 153-175 p. Kiadói papírkötés.
1
24261.

Sárközy Ferenc: Mérnöki célokra készülő nagyméretarányú felmérések vízszintes alapponthálózatának pontossági vizsgálata. (Különlenyomat). Az Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem tudományos közleményei XII. köt. 2. sz. Bp., 1966, ÉKME, 153-175 p. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3 Duna és vízszabályozás témájú könyv: Kvassay Jenő: A nemzetközi Duna és Magyarország. Bp., 1913. Pesti. 37p.; dr. Bogárdi János: Hidromechanika, 1976. Sabathiel József: Vízfolyások rendezése II. Bp., 1974.
1
24262.

3 Duna és vízszabályozás témájú könyv: Kvassay Jenő: A nemzetközi Duna és Magyarország. Bp., 1913. Pesti. 37p.; dr. Bogárdi János: Hidromechanika, 1976. Sabathiel József: Vízfolyások rendezése II. Bp., 1974.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3 db vízügyi könyv - Ipari üzemek vízháztartása; Energiagazdálkodás; Hidrológiai mérések. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
24263.

3 db vízügyi könyv - Ipari üzemek vízháztartása; Energiagazdálkodás; Hidrológiai mérések. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Balcke, Hans: Die Kondensatwirtschaft bei Dampfkraft-Landanlagen als Grenzgebiet der Wärmetechnik. München-Berlin, 1927, R. Oldenbourg, XI+(1)+219+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, szakadt, két részre vált kiadói papír védőborítóban.
1
24264.

Balcke, Hans: Die Kondensatwirtschaft bei Dampfkraft-Landanlagen als Grenzgebiet der Wärmetechnik. München-Berlin, 1927, R. Oldenbourg, XI+(1)+219+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, szakadt, két részre vált kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz