Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 769

Emerson, R. W.: Esszék. Önbizalom, kompenzáció, körök, gazdagság, siker. 1995, Bagolyvár. Kiadói papírkötés.
24922.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Jósika Miklós: Zrinyi, a költő. I-II. rész. [Egybekötve.] Regényes krónika a tizenhetedik századból. Pest, 1859., Heckenast Gusztáv, XVI+208; 223 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány, a címlapokon bejegyzésekkel, foltos lapokkal.
24923.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Petőfi Sándor összes versei I-II. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
24924.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina, 171+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés.
24925.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Dolák-Saly Róbert: Agyatlantisz, avagy az ember tragédiája - Dolák-Saly Róbert gumiverzuma. Bp., 2009, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
24926.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Osváth Pál: "Pandúrkorom emlékei..." és egyéb írások. 2010, Helikon. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
24927.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kiss Menyhért: Tábortűz és Talizmán, versek 1914-1918. Bp., 1918, Légrády Testvérek kiadása.
24928.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Utry Attila: Kő a nyelv alatt. A szerző, Utry Attila (1949-) író, népművelő, főiskolai docens által DEDIKÁLT példány! Kelet Könyvek 2. sz. Miskolc, 1987, Kelet Irodalmi Alkotócsoport, 51 p. Kiadói papírkötés.
24929.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
,,A Nemzeti szalóny és Más". Válogatás a szőlősgyöröki Göre Gábor Humorkonferenciák előadásaiból. Szerk.: Keller Péter. [Bp.], 2021, magánkiadás, 238 p. Kiadói papírkötés.
24930.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kertész Imre: Sorstalanság. Bp., [2005], Magvető, 333+[3] p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24931.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Thurzó Gábor: Bárány az akolban. Elbeszélések. A szerző, Thurzó Gábor (1912-1979) háromszoros József Attila-díjas író, kritikus, műfordító, forgatókönyvíró által DEDIKÁLT példány! Bp., 1963, Magvető, 260+4 p. Kiadói egészvászon kötésben.
24932.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Badics Ferenc: Fáy András életrajza. Bp., 1890, MTA (Franklin-ny.), 1 t.+ VIII+671+[1] p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
24933.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft