https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Plakát

Tételek száma: 348

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Éjféli sláger (Cocoanut Grove). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938 körül. Fred MacMurray, Harriet Hilliard és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lapszéli sérülésekkel, lap teteje kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Cocoanut Grove" from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges.
1
11757.

Éjféli sláger (Cocoanut Grove). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938 körül. Fred MacMurray, Harriet Hilliard és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lapszéli sérülésekkel, lap teteje kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Cocoanut Grove" from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Új élet felé, 1937. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Zarah Leander és mások szereplésével. Rendezte: Detlef Sierck. Litográfia, papír. E Kiss jelzéssel a litográfián. Kuti és Csertyánszky Nyomda, Bp. Hajtásnyomokkal, sarkaiban rajzszög ütötte lyukkal, lap tetején kissé foltos (feltehetően ragasztásból fakadó). 94,5×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie "Zu neuen Ufern" starring Zarah Leander, directed by Detlef Sierck (who later worked in Hollywood as Douglas Sirk), lithograph on paper, with minor damages.
1
11758.

Új élet felé, 1937. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Zarah Leander és mások szereplésével. Rendezte: Detlef Sierck. Litográfia, papír. E Kiss jelzéssel a litográfián. Kuti és Csertyánszky Nyomda, Bp. Hajtásnyomokkal, sarkaiban rajzszög ütötte lyukkal, lap tetején kissé foltos (feltehetően ragasztásból fakadó). 94,5×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie "Zu neuen Ufern" starring Zarah Leander, directed by Detlef Sierck (who later worked in Hollywood as Douglas Sirk), lithograph on paper, with minor damages.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Allah kertje. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940 körül. Marlene Dietrich és Charles Boyer szereplésével. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Schultz Nyomda, Bp. Kissé sérült. Hajtásnyomokkal. 93×30,5 cm/ Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie The Garden of Allah, starring Marlene Dietrich, lithograph on paper, slightly damaged.
1
11759.

Allah kertje. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940 körül. Marlene Dietrich és Charles Boyer szereplésével. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Schultz Nyomda, Bp. Kissé sérült. Hajtásnyomokkal. 93×30,5 cm/ Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie The Garden of Allah, starring Marlene Dietrich, lithograph on paper, slightly damaged.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Különös fogadás, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Alida Valli szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Filmellátó Kft. Lapszéli apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie starring Alida Valli, with very small tears on the edges, lithograph on paper.
1
11760.

Különös fogadás, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Alida Valli szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Filmellátó Kft. Lapszéli apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie starring Alida Valli, with very small tears on the edges, lithograph on paper.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
cca 1930 A BAK TK - BMSE - UMTE Spartakus nemzetközi futball mérkőzés plakátja / Football match poster 64x47 cm
1
11761.

cca 1930 A BAK TK - BMSE - UMTE Spartakus nemzetközi futball mérkőzés plakátja / Football match poster 64x47 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
cca 1930 Szőke Szakáll pasztell plakát terv. Feltehteően Gärtner Sándor, művésznevén Gerő Jenő vagy Szőke Szakál magyar származású, nemzetközi karierrt befutott színész ábrázolása. Nagy méretű, pasztell, papír, .90x70 cm Szélén kis beszakadássokkal Sorky jelzéssel
1
11762.

cca 1930 Szőke Szakáll pasztell plakát terv. Feltehteően Gärtner Sándor, művésznevén Gerő Jenő vagy Szőke Szakál magyar származású, nemzetközi karierrt befutott színész ábrázolása. Nagy méretű, pasztell, papír, .90x70 cm Szélén kis beszakadássokkal Sorky jelzéssel

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
EUR
,
171,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
1973 "101 Szilveszter 1973!","Márkás a műsorunk, Márka Vermuth az italunk",Országos Rendező Iroda plakát, Kecskemét, Petőfi-ny., gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 23x34 cm
1
11763.

1973 "101 Szilveszter 1973!","Márkás a műsorunk, Márka Vermuth az italunk",Országos Rendező Iroda plakát, Kecskemét, Petőfi-ny., gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 23x34 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1954 "5 éves terv: emelkedő életszínvonal! Fokozzuk a cipőellátást! Nagybudapest minden részében: Cipőbolt NV.", propaganda reklám villamosplakát, Bp., Szikra-ny., 23x33 cm
1
11764.

1954 "5 éves terv: emelkedő életszínvonal! Fokozzuk a cipőellátást! Nagybudapest minden részében: Cipőbolt NV.", propaganda reklám villamosplakát, Bp., Szikra-ny., 23x33 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
"Aranypók" villamosplakát. Bp., Offset-ny., 24x17 cm
1
11765.

"Aranypók" villamosplakát. Bp., Offset-ny., 24x17 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1972 "Egészség? Betegség? Öntől is függ" Egészségügyi Felvilágosítási Központ plakát, lapszéli szakadással, 68x47 cm
1
11766.

1972 "Egészség? Betegség? Öntől is függ" Egészségügyi Felvilágosítási Központ plakát, lapszéli szakadással, 68x47 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
"Egészséges az életük, mert joghurt a reggelijük", villamosplakát, Bp., Révai-ny., kis szakadással, 24x17 cm
1
11767.

"Egészséges az életük, mert joghurt a reggelijük", villamosplakát, Bp., Révai-ny., kis szakadással, 24x17 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
"Fabulon napozó. Az egész család napozója." Bp., Offset-ny., a szélén kis gyűrődéssel, 24x17 cm
1
11768.

"Fabulon napozó. Az egész család napozója." Bp., Offset-ny., a szélén kis gyűrődéssel, 24x17 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz