cca 1960-1970 Régi ötvösemlékek, ékszerek és az Esterházy kincs kiállítása (Iparművészeti Múzeum) és Olasz rajzok, Leonardo, Raffaello és más mesterek (Szépművészeti Múzeum), kiállítási villamosplakátok, Bp., Múzeumok Rotaüzeme-ny., Offset-ny., az elsőn hajtásnyommal, 24x17 cm, 23x16 cm
cca 1950-1970 Vegyes plakát tétel, 3 db: Állandó Munkavédelmi kiállítás, "Tessék fogódzkodni nehogy a nyitott ajtón kiessen!", "ÁB A Biztosítási és Önsegélyező Csoport anyagi biztonság", az utóbbi hajtott, sérült, 10x27 cm, 21x14 cm
cca 2020-2024 össz. 9 db filmpakát (Gátlástalan örökösök, A menü, A varázsfuvola, Azt mondta, Krokodili stb.), papír, jelzés nélkül, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, apró lapszéli szakadásokkal, 98x68 cm
cca 1950 A Hazafias Népfront köszönti az alkotmány és az új kenyér ünnepét, propaganda plakát, papír, Offset-Nyomda, Hazafias Népfront Országos Tanácsa kiadása, kisebb szakadásokkal, hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 99x68 cm
cca 1980 A születéstől a felnőttkorig, a társadalom a gyermekekért, Képes Híradó plakát, ofszet, papír, Révai Nyomda, feltekerve, lapszéli szakadásokkal, bal felső sarkában sérült, 98x68 cm