Plakát

Tételek száma: 348

cca 1930-1940 Munkásblokk OTI választás plakát, beszakadásokkal, 47×63 cm
11853.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
cca 1960-1970 Rákospalota, Csokonai Művelődési Ház Szabadtéri Színpad plakát, felelős kiadó: Bodméri Géza ig., hajtott, 70x50 cm.
11854.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
cca 1960-1970 Régi ötvösemlékek, ékszerek és az Esterházy kincs kiállítása (Iparművészeti Múzeum) és Olasz rajzok, Leonardo, Raffaello és más mesterek (Szépművészeti Múzeum), kiállítási villamosplakátok, Bp., Múzeumok Rotaüzeme-ny., Offset-ny., az elsőn hajtásnyommal, 24x17 cm, 23x16 cm
11855.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
cca 1960-1970 Vegyes kiállítási plakát tétel, 2 db: 'Gyermek a közlekedésben', 'Váltson múzeumi bérletet', kiállítási villamosplakátok, Bp., Offset-ny., Múzeumok Rotaüzeme-ny., foltosak, az egyiken gyűrődéssel, a másikon szakadással, 23x16 cm + Konecsni György: Felszabadulási emlékkiállítás plakát, nyomtatvány, gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 21x13 cm
11856.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
cca 1950-1970 Vegyes plakát tétel, 3 db: Állandó Munkavédelmi kiállítás, "Tessék fogódzkodni nehogy a nyitott ajtón kiessen!", "ÁB A Biztosítási és Önsegélyező Csoport anyagi biztonság", az utóbbi hajtott, sérült, 10x27 cm, 21x14 cm
11857.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
cca 1950-1970 Vegyes plakát tétel, 7 db, sérültek, viseltesek, 40x28 cm és 21x29 cm közötti méretben.
11858.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
cca 2020-2024 össz. 9 db filmpakát (Gátlástalan örökösök, A menü, A varázsfuvola, Azt mondta, Krokodili stb.), papír, jelzés nélkül, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, apró lapszéli szakadásokkal, 98x68 cm
11859.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
cca 1960/70 A tisztaság védi egészségét. Egészségügyi Felvilágosítási Központ plakát, hajtott, 82x56 cm
11860.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
cca 1950 A Hazafias Népfront köszönti az alkotmány és az új kenyér ünnepét, propaganda plakát, papír, Offset-Nyomda, Hazafias Népfront Országos Tanácsa kiadása, kisebb szakadásokkal, hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 99x68 cm
11861.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
cca 1960 Alvarez Kelly c. amerikai film horvát nyelvű plakátja 46x60 cm Kisebb sérülésekkel
11862.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
cca 1980 A születéstől a felnőttkorig, a társadalom a gyermekekért, Képes Híradó plakát, ofszet, papír, Révai Nyomda, feltekerve, lapszéli szakadásokkal, bal felső sarkában sérült, 98x68 cm
11863.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
cca 1970 Csapda a Kárpátok tövében. Színes szinkronizált szovjet film. Filmplakát, lapszéli szakadásokkal, hajtott, 56x40 cm
11864.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft