Plakát

Tételek száma: 348

1937 Mit Kraft durch Freude in den Fasching. Art deco farsangi plakát. Litográfia, papír, vászonra kasírozve, jó állapotban 85x120 cm   1937 With strength through joy in the carnival. Art deco carnival poster. Lithography, paper, mounted on canvas, in good condition 85x120 cm
11721.

1937 Mit Kraft durch Freude in den Fasching. Art deco farsangi plakát. Litográfia, papír, vászonra kasírozve, jó állapotban 85x120 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
Pierre Okley (Pierre Gilardeau, 1929-2007): Folies-Bergere, Folies Légéres, super revuede Michel Gyarmathy. Plakát, papír, jelzett a plakáton. Lapszéli apró szakadással. Hajtva. 60x40 cm
11722.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
1968 Kassák Lajos emlékkiállítás, Székesfehérvár, kiállítási plakát. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül (Fajó János?). Javított. Kisebb lapszéli szakadásokkal. 73x55 cm
11723.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
2015 A Túlélő árnyéka. Az El Kazovszkíj életmű. MNG. Kiállítási plakát, papír. Hátoldalán FUGA hirdetés-program. Lapszéli kisebb szakadásokkal, sarkaiban paszpartuzás nyomaival. Feltekerve. 60×48 cm. /
11724.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1929 Revíziós logobó-avató ünnepély és történelmi hadijátékok Budapesten, nagyméretű litografált, irredenta plakát. 126 x 95 cm Restaurált. /  Revision flag-opening ceremony and historical war games in Budapest lithorgaphic poster
11725.

1929 Revíziós logobó-avató ünnepély és történelmi hadijátékok Budapesten, nagyméretű litografált, irredenta plakát. 126 x 95 cm Restaurált. /

Revision flag-opening ceremony and historical war games in Budapest lithorgaphic poster

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
1 250,00
Minimális ajánlat:
400 000 Ft
400 000 480 000 550 000
Horthy Béla (1869-1943): A Császári és Királyi Sajtóhadiszállás kiállítása a Nemzeti Szalonban, 1916 (I. világháborús propaganda plakát lovaskatonák ábrázolásával), kromolitográfia, papír, jelzett a plakáton, Seidner Bp., hajtásnyomokkal, lapszéli egészen apró sérülésekkel, lap alján német ny. felirattal, 92,5x61,5 cm. Becses gyűjtői ritkaság!
11726.

Licitálható
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
750,00
Minimális ajánlat:
240 000 Ft
240 000 280 000 320 000
cca 1910 Pestvidéki Versenyegylet, lovassport plakát, litográfia, Klösz Műintézet, hajtásnyomokkal, restaurált, lapszéli kisebb sérülésekkel, 64x96 cm / cca 1910 Pest County Equesterian Club lithograph poster, folded, restored, with damages on the edges, 64x96 cm
11727.

Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
cca 1940 Magyar Nemzet, a történelmi Erdély szellemének kifejezője! Plakát, papír, Globus Bp, hajtásnyomokkal, apró szakadásokkal, 94x63,5 cm.
11728.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
1941 Behajtani tilos nagy méretű mozi film plakát. Rendezte: Mártonffy Emil. Főszereplők: Bilicsi Tivadar, Latabár Kálmán, Simor Erzsi, Vaszary Piri, Kiss Manyi, Rajnay Gábor. Grafikus: Békés István. Litográfia. Kellner Ambrus. Hajtva, jó állapotban. 92x124 cm
11729.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
cca 1933-34 Alkotás Mozgó, Bp., Alkotás u. 11. Extázis, Az algút. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Held János Könyvnyomdája, lapszéli egészen apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
11730.

Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
cca 1933-34 Andrássy Mozgó, Bp., Csengeri ucca 39. Greta Garbo legnagyobb szerepe, Az vagyok akit szeretsz! Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Singer Nyomda, lapszéli szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
11731.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
1933-34 Kraszner Lajos szövet, bélésáru és szabókellékek nagyáruháza, Bp., Deák tér 2., divatplakát, reklámplakát, papír, jelzés nélkül, Posner Bp., hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 63x94,5 cm.
11732.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft