1937 Mit Kraft durch Freude in den Fasching. Art deco farsangi plakát.... https://www.darabanth.com/hu/518-Festmeny-grafika-plakat-ex-libris-arveres/523.0/Festmenyek-es-grafikak/Plakat~3/1937-Mit-Kraft-durch-Freude-in-den-Fasching-Art-deco-farsangi-plakat-Litografia-papir-vaszonra~II3520199
Licitálok: 100 000 120 000 140 000 Belépés
3520199
11721
523
100000
Posters
Kikiáltási ár:
100 000 Ft 271,00 EUR , 312,50 USD
Minimális ajánlat: 100 000 Ft
Leírás: 1937 Mit Kraft durch Freude in den Fasching. Art deco farsangi plakát. Litográfia, papír, vászonra kasírozve, jó állapotban 85x120 cm
1937 With strength through joy in the carnival. Art deco carnival poster. Lithography, paper, mounted on canvas, in good condition 85x120 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft