Plakát

Tételek száma: 348

1968 Egy nehéz nap éjszakája, zenés angol filmvígjáték a Beatles együttesről, zenei filmplakát, papír, jelzés nélkül, Egyetemi Nyomda, hajtásnyommal, apró lapszéli sérülésekkel, 48,5x67 cm
11733.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
cca 1938-1940 "Magyarok! Olvassátok: Mert utaz jelöl, hitet, erőt merítesz belőle, magyar fajod hűséges minden sora! A hadsereggel áll, vagy bukik a nemzet - Horthy Miklós" Nagyméretű propaganda plakát, Kárpátalja újjáépítésével. a Bp.,Pallas-ny., hajtott,hajtásnál nagy beszakadással,100x70 cm
11734.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Már nálunk is híresebb a Modiano. Reklám plakát terv Akvarell, papír. Mickey Mouse (Disney) és Bonzó kutya figurákkal. 17 x 25 cm  Ferenc Pataky (1897-1962): Modiano is now more famous then us. Advertising poster design Watercolor, paper. With Mickey Mouse (Disney) and Bonzo dog figures. 17 x 25 cm
11735.

vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Már nálunk is híresebb a Modiano. Reklám plakát terv Akvarell, papír. Mickey Mouse (Disney) és Bonzó kutya figurákkal. 17 x 25 cm

Ferenc Pataky (1897-1962): Modiano is now more famous then us. Advertising poster design Watercolor, paper. With Mickey Mouse (Disney) and Bonzo dog figures. 17 x 25 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Cziglényi László (-): Félvér, 1942 (Filmplakát terve). Tempera, fedőfehér, papír, jelzett a hátoldalán, 42x31,5 cm.
11736.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
1948 Kéményseprős újévi üdvözlő naptár-plakát, özv. Hammer Jánosné kéményseprő mester segédei reklámja (Kőszeg), papír, Otthon-nyomda Hajtásnyommal. Egészen apró lapszéli szakadással. 29,5x20 cm
11737.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Galántai György (1941-): Megint nyerít a fekete zongora. Bernáthy, Bukta, Galántai, Garaczi, Grandpierre, Szkárosi, Mártha. Radnóti Színpad, Bp. Underground plakát, szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 42x29,5 cm.
11738.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
1974 Kassák-est, Latinovits Zoltán, Egyetemi Színpad. Plakát, papír. Apró lapszéli szakadásokkal. 24,5x17,5 cm
11739.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Rácmolnár Sándor (1960-): Művészeti Főiskolák Fesztiválja, 1983. Kétoldalas plakát és programfüzet, papír, jelzett a plakáton. Hajtva. 67x96 cm.
11740.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Galántai György (1941-): Koncert szoborral, Galántai György új akusztikus szobrai, 1985. Kétoldalas plakát vagy plakátterv, 29,5x21 cm. Ritka!
11741.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
ca 1940 Egyházzenei műsor a belvárosi főplébánia templomban. grafikus plakát Hajtva, jó állapotban. Jelzett. 60x82 cm
11742.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1928 Földes Imre (1881-1948): Royal Apolló, Erzsébet krt. 45-47. Színes litografált art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzett a plakáton, Rothberger és Weisz nyomda, sérült, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 45x31 cm. Rendkívül ritka!
11743.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
1927 UFA, Rablólovag, Putty Lia, "Magyar Hollywood" a vásznon. Színes filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Kunossy Rt. Apró sérülésekkel, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 92,5x31,5 cm. Rendkívül ritka!
11744.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft